Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent) (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lent) (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy lány (16) és Én (16) valószínűleg mindketten össze akarunk jönni egymással, csak az a baj, hogy mindketten a másikra várunk..

Tudom, hogy Én vagyok a fiú, lépnem kéne de ha ott van velem nem tudok csinálni semmit. Arra gondoltam, hogy bátorságot meritek és elmegyek hozzá beszélek vele.

De mi van ha mégis megint félni fogok?

Este megyünk partyzni de Ő nem biztos, hogy jön...

Mit csináljak? Menjek? Ne menjek? Mit mondjak?


2010. júl. 30. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak a kezdet a nehéz. Menj.
2010. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne félj! Nem esz embert! Ő csak egy lány aki arra vár hogy mikor lépsz már. Most gondolj bele. Elmentek mindketten a partyba. Te mivel félsz csak állsz ott külön,rá meg rámászik 1001 pasi vagy netalántán összejön valakivel.Vagy ha nem is ma,akkor lehet egyszer megunja a várakozást és annyi...Kérlek...tedd meg amit meg kell tenned mert lehet hogy addig húzod amíg már késő lesz =/
2010. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer el kell kezdeni... Ha mindketten szimpatizaltok egymassal, akkor mi lehet gond belole?
2010. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen töketlen -_-

Kapd össze magad és vallj neki szerelmet!

2010. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ja, de azt elfelejtettem leírni, hogy elvileg kapcsolatban van.. de a sráccal már 1 hete nem beszéltek.. és velem többet van mint vele.. már mint 1 hónapja vannak együtt és heti 1-2 találkozójuk van.. mi ismerjük egymást 1 hónapja és minden nap találkozunk, mert egy helyen dolgozunk.

Én azért nem merek tulajdonképp lépni mert nem tudom, hogy mivan a kapcsolattal..

2010. júl. 30. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:
aki meg akar tenni valamit, az talál rá módot, aki nem, az talál rá kifogást....te vagy a FÉRFI...úgyhogy tessék lépni....nem fog megenni, mi már az utolsó kannibált is megettük:D
2010. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!