Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Szereted a párod, vagy megszokásból vagy vele?
Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Szeretetbol / szerelembol
Megszokasbol
43 szavazat
2/9 anonim válasza:
Annál jobban szerettem szingli lenni, hogy valakit erős érzelmek nélkül elviseljek :D
3/9 anonim válasza:
8 éve vagyunk együtt, szerelemből, és minden nap érzem, hogy ő is igazán szeret. :)
De vannak már olyan ismerőseim is, akiken az látszik a viselkedésük alapján, hogy még az évek teltèvel is szeretik egymást.
4/9 anonim válasza:
16 éve napról napra jobban szeretem. 😊
5/9 anonim válasza:
Szerelemből. Friss házasok vagyunk. Sosem lennék megszokáson alapuló, megalkuvó kapcsolatban, ennél többre tartom magam és alapvetően szingliként is jól funkcionáltam, nem kerestem görcsösen az igazit. De azért jó hogy hét éve mégiscsak szembe jött :)
6/9 anonim válasza:
Utálom, es alig várom, hogy végre megszabaduljak tőle es szabad lehessek.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!