Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megkapni valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megkapni valami szláv spinét? Pl cseh,szlovák,orosz,lengyel? 32 éves potens csődőr vagyok, és úgy gondolom, hogy tök jó nevük van, és jól néznek ki.

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy kimész Csehországba, Szlovákiába, Oroszországba, Lengyelországba és csajozol. Sajnos interneten a golddiggereknek nem elég a magyar pasi, nekik Nyugat-Európai kell aki el tudja őket indítani a jólétben. De ha kimész, csajozhatsz. Magyarként sokkal jobb pasi vagy mint az ottaniak, mert a szláv férfiak rondák, de a szláv nők gyönyörűek.
2020. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy kimegyek, de ha nem jön össze a dugás, akkor ki téríti meg nekem a benzin árát?

Kissé drága szórakozás.

2020. máj. 23. 11:39
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Ezt be kell vállalnod, ha szláv pinára hajtasz.

Amúgy én arra gondoltam, hogy kimész egy évre mondjuk ha home-office melód van amit bárhol végezhetsz. Én is éltem már így egy évet Kijev-ben, jó volt. Lehet megyek megint valahova, szláv területre egy évig. Nagyon jól lehet csajozni.

2020. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mindig tudok csalódni az emberekben.
2020. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlányokon hirdet orosz csaj.
2020. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Én bolgár vagyok, lecsúsztam rólad. 😭
2020. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg csődör vagy,vagy csak a szád nagy?
2020. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Én orosz vagyok, de kb ilyen stílussal kilőnélek! 🤣
2020. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy a szlav pasik is jol neznek ki, plusz ennyire nem tahok. Szerintem jol elvannak.
2020. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el valami nagy multihoz dolgozni, tele van az összes ukrán/orosz csajjal.
2020. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!