Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen? értelmes válaszokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? értelmes válaszokat szeretnék! :S

Figyelt kérdés
Van olyan csók ahol nem dugják egymás nyelvét a másik szájába? vagy az már csak szájrapuszi?:S Barátom mindig mondja h nem szájrapuszit szeretne hanem csókot:S
2010. júl. 29. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

A francia csók a nyelves ;P

2010. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, a barátod a tudatlan f@sz. A sima csók az, amiben nem használják a nyelvet. A nyelves alakult ki abból, az eredeti fajtából.
2010. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem tudatlan.. csak mások az igényei.. én meg tapasztalatlan vagyok:D
2010. júl. 29. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
szóval 'jársz' egy olyan sráccal akivel nemis volt még nyelves csók? hány éves vagy? 12?
2010. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na! várjatok! Lehet, hogy már megfakultak az emlékeim, de hogyan kell nyelv nélkül csókolózni? Mondjátok el! Csak apró csókokat adtrok a szájára, de ez nem folyamatos érintkezés az ajkak közt, nem?
2010. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem apró puszik, rendes csók, csak nem dugod be a nyelved a szájába, ennyi az egész. Szerintem még jobb is mint a nyelves.
2010. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14:48 jól mondja. Az ajkaitok folyamatosan összeérnek, és egymáson mozognak. Próbáljátok ki, ha ott van a szomszéd szobában a barát/barátnő, vagy írjátok be a youtube-ba, hogy how to kiss.
2010. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na a lényeg.. a mai fiatalok úgygondolják ahogy én ezt látom tapasztalom stb.. hogy már egyböl nyelves kell mer az ugy a menő-.- és én még nemkaptam normális, rendes csókot.. hiába kértem, próbáltam.. mondtam nekik hogy ez így nem lesz jó..:S nemhallgattak rám.. a csókot csak szájrapuszinak tartják.. am nem 12 vagyok:D messzebb vagyok én attól:)
2010. júl. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!