Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak érdeklődöm! Meg nem tudom!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak érdeklődöm! Meg nem tudom!?

Figyelt kérdés

Szerintetek az milyen van egy pasi szerelmes belém de már mondtam neki sokszor hogy nincs esélye meg mást szeretek de akkor is szerelmes belém... Régebben jártunk de nem volt valami jó a kapcsolatunk.. barátaim szerint csak ARRA kelletem neki.. na meg hát szerintem is...

Hogy tudnám elérni vajon hogy szeressen végre ki belőlem?? Meg milyen dolog ez hogy elmondtam neki már vagy 100 X hogy nincs esélye de akkor is itt küzd.. meg még mondta mostani párommal is szembe szállna értem.. Pedig tudja meg látja hogy a mostanival nagyon jól megvagyunk... Mit tehetnék??


2010. júl. 29. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2010. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért foglalkozol vele? szerintem ne foglalkozz vele és ne érdekeljen már ha másik pasid van azóta mond meg neki hogy ne nyomuljon ennyire, ha nem fogja fel akkor lehet tényleg nagyon szeret és meg akarja mutatni hogy nem csak azt...akarta tőled azóta megbánta
2010. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit törje el kezét lábát, de az tudatosítsák benne, hogy te voltál a megrendelő. Az se baj ha pár frontális foga is a helyszínen marad.
2010. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi 2 választ!!

Hát nem tudom meg-e bánta mert most közbe meg egyik barátnőmmel kavar... de vele is inkább csak ilyen szexuális dolgokat csinál.. Mondta nekem nem is szereti őt de így jó vele... :S :/

2010. júl. 29. 13:24
 5/8 A kérdező kommentje:

13:24

hihi köszi.. :D

2010. júl. 29. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
nekemis volt ien, csak én nem jártam vele, én csunyán ösze vesztem vele elküldtem a pi.csába utána olyan 1 honapig nem bezéltük és az alat az idö alat kiszeretet belölem hála az égnek, de mostis h hetente két hetente dumálunk csak szidom mert eccerüen iritál és megutáltam a sok nyagatása miat
2010. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a gáz én tökre megbíztam benne s olyan dolgokat elmondtam neki amiket anyám nem tudd s most ha lekoptatom félek hogy csipogni fog... nem tudom mi a francot tegyek... nagyon elegem van belőle.. Mit kéne csinálni az ilyennel..?:(
2010. júl. 30. 11:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Fejeld le!
2010. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!