Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma reggel ezt hallotam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel ezt hallotam a buszon. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Két csaj beszélgetett (20 év körüliek lehettek) és az egyik próbálta meggyőzni a másikat, hogy fogjon magának egy pénzes pasast, mert mindent megkap tőle, cserébe csak cumiznia kell, amikor a férfi akarja. Neki ez nagyon bejött. Hogy kell ezt érteni? Kap egy fagyit, ha naponta egyszer lesz...ja, kap egy drága ékszert, ha egész nap a szájában van? Ezt nem úgy hívják, hogy ku...va? Vagy csak arra volt kiváncsi a két "hölgyemény", hogy ki hogy reagál az utasok közül?
2010. júl. 29. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Sajnos.
2010. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen vicces játékokat mi is szoktunk a barátnőmmel játszani buszon.
2010. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Én biztos nem akarnám így magamra vonni a figyelmet.Főleg nem egy kisebb városban.Meg egyáltalán viccnek is rossz,h ilyet feltételezzenek rólam.
2010. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Remélem, nem komolyan gondolta.

De az se lepne meg, ha igen. Kicsit az értelmezésével látom, gondjaid akadtak, ez a következőt jelenti: összeáll egy pénzes pasival, szerelem nélkül. Értelemszerűen ki kell elégíteni a pasi vágyait, mert különben dobná a pasi, viszont ameddig vele van, anyagiakból nem szenved hiányt. Így értette. Nem szigorúan szó szerint.

Sajnos én is ismerek ilyen nőt. Ami engem illet, inkébb élnék átlagos, vagy szegényesebb körülmények között, mint úgy.

2010. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez manapság már egy általános jelenség. Igen: k..nak hívják az ilyet, attól függetlenül, hogy nem a sarkon áll. Pénzért szexet ad cserébe.

Gondolom ez úgy megy, hogy amíg akkor használj a pasi, amikor csak akarja, addig a csaj megkapja amit akar 8(ruhák, meg ilyenek). Ha a pasi ráun, akkor kidobja.

2010. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Timi: ) ***** válasza:

Véleményem szerint igenis vannak ilyen lányok,azt,hogy minek nevezném őket,inkább nem írnám le,finoman írva:anyagi javak előtérbe helyezése némi testi szolgáltatással kompenzálva..: D ez szép lett xD

A gazdag pasinak arra kell egy ilyen hölgyemény,hogy kielégítse szexuális vágyait,kellőképpen jelenjen meg bárhol,ő ruháztatja,megvesz neki mindent,világi élete lehet,csak annyit kér legyen mellette ha kell és elégítse ki ÚGY.Általában ezek idősebb urak fiatalabb nőkkel az oldalukon...én ilyennel találkoztam már,szerintem ez is ide tartozik.

A fiatal csajoknak meg tetszik,hogy megvan minden,cicababák lehetnek,és csak b.szniuk kell érte...

A beszélgetést amit hallottál,nem hinném,hogy csak eljátszották" volna.

23/L

2010. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Például ott van a Playboy lányok meg Hugh Jackman (alapból senki nem feküdne le vele)
2010. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bizony van ilyen!Nem is kevés! A múltkor a margit szigeten láttam egy pasit kb 60 meg egy csajt kb20-25.A csaj t ele volt arannyal,márkás táskája volt és fogták egymás kezét és smároltak, a lány arcát figyeltem,annyira undorodva csinálta és amikor abbahagyták,megkönnyebbült a csaj! Szegény-gondoltam...mennyire boldogtalan lehet.DE ha neki az anyagi dolgok fontosabbak,csinálja! Kit érdekel,ha sosem lesz boldog!
2010. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hugh Heffner a neve nem Jackman! xD

Amúgy meg vannak ilyen lányok,én is ismerek többet is! Általában időseb pasival vannak!! Jóval idősebbel ha érted!

2010. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És ha az ilyen "kapcsolatokba" becsúszik egy gyerek?
2010. júl. 29. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!