Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban élők, van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők, van olyan rejtett tartalékotok, amiről nem tud a másik?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 13:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nagyjából 2-3 havi fizetésem, készpénz és számlán. Rosszul bánik a pénzzel, közös kasszán vagyunk, de ha nem felügyelem minden lépését, elszórja az utolsó vasig pedig többet keres mint én. De egy kis kint kajálás kollégákkal, minden nap egy kis csoki egy kis üdítő, játékban vásárol hopp pár ezer, összehozza. Egy szavam nincs rá, megdolgozott érte, de egyik alkalommal majdnem 1 hónapot késett a fizuja, a megbízó megbízója nem kapott meg valami hitelt és borult az egész. Na akkor konkrétan az húzott ki a szarból, hogy volt ennyi pénz félretéve. Nem titok, nem “csakazenyém”, ugyanúgy közös, nem nyúlok bele én se, ilyen időszakokra van.
2020. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
A közös megtakarítás mellett van saját megtakarításunk, teljesen nyíltan.
2020. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Mivel kapcsolat előtt örököltem, igen, nagyobb összeg. Nyilván nem tettem be a közösbe, hogy dizsi van.
2020. máj. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Van egy dobozunk abba dobáljuk az aprót meg néha egy ezrest vagy egy ötszázast egyikünk sem tudja mennyi lehet benne mert leragasztottuk és a tetejét kivágtuk.Van megtakaritási számlánk arra utal a bank automatikusan a fizetésünkből egy bizonyos összeget a férjem nem tudja mennyi van rajta pontosan mert én szoktam kezelni az utalásokat stb.De ez is közös csak néha néha ha veszünk valamit nagyobb összegért akkor megkérdezi hogy mennyi maradt rajta.
2020. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
Nincs, minden pénzünk közös. Ettől függetlenül, mindenki arra költ, amire akar, egyikünk sem idióta, tudjuk, mi fér bele és mi nem. Ami tényleg nagy összeg, azt megbeszéljük.
2020. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Aranyrögöm van az egyik parketta alatt elrejtve. Vészesebb időkre tartogatom, 1 kg.
2020. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
meghalsz eladja a lakast nemderul ki
2021. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!