Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sehogy sem védekezünk, sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy sem védekezünk, sem gumival, sem gyógyszerrel, de még megszakitottan sem. Hogyan lehetséges az, hogy eddig mindig megjött?

Figyelt kérdés
Párommal sehogyan sem védekezünk. Semmit sem használunk. Bennem megy el, de még egyetlen egyszer sem lettem terhes. Ezt nem értjük.
2010. júl. 28. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert mindketten fiúk vagytok
2010. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Timi: ) ***** válasza:

Van akinek sikerül elsőre egy gyerek van aki több évekig is próbálkozik akár,lehet nem megfelelő az időpont peteérés,hímivarsejtjei életképessége is befolyásolja és stb..de ha már ennyire nem védekeztek,gondolom gyereket akartok,esetleg kérd nőgyógyászod tanácsát...

23/L

2010. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bázzeg az előzőn szakadtam xD
2010. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meddő valamelyikőtök. De az is lehet, hogy csak egymással nem sikerül. Hallottam már ilyet is. Egyik barátnőmnek nem megszokott alakú a méhe és a petevezetéke, és ezért természetes úton nem lehet terhes.
2010. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
eloszor nem art tisztazni, h hova is elvez! a s3ggbe vagy szajba, akkor ne csodalkozz!!
2010. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én csaj vagyok a párom meg fiú. Nagyon vicces. Hiába próbálkozunk de nem jön össze. Nem a seggbe élvez el, sem a szájba.
2010. júl. 28. 14:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak meg fiúnak nem gyerek kell, hanem max. kutya, a gyerek férfinak és nőnek való.
2010. júl. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
valamelyikőtök meddő. irány az orvos, kivizsgálás.
2010. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor a p!nakobold megette a kis g.ciket.

am tenyleg nem artana egy kivizsgalas. petricseszebe az ivarsejtek, es funkcioanalizis...

2010. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mióta próbálkoztok? van orgazmusod neked is?

stresszelsz mostanában valamin? mit sportolsz, miket esztek?

nem kell rögtön rosszra gondolni, h nem jön össze egy darabig

velem 3 hónapig próbálkoztak anno Anyumék, mire abbahagyta az aerobicot, egyből megfogantam

de sztem biztosan találsz a neten szakszerű írást arról, hogy mi lehet befolyásoló tényező

2010. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!