Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titkosítja valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkosítja valaki messengeren a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy egyik exem a régebbi beszélgetésünket titkosította, pedig nem is beszéltünk azóta (nem is akarok, félre ne értsétek!)

Miért csinál valaki ilyet? Barátnője van és nem akarja, hogy lássa a régi üzenetváltásainkat?Miért nem törölte csak szimplán ki?

Ez az új funkció egy kissé fura és ezt se tudom hova tenni

Mielőtt átterelnétek a kérdést másik irányba, nem, nem akarok már tőle semmit!!!!


2020. ápr. 29. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem használtam a funkciót, jelzi neked is, ha ő titkositotta?
2020. ápr. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Én általában törlöm a beszélgetéseket, még a barátnőimmel is. Sosem törték még fel a fiókom de nem is szeretném ha ez megtörténne ezért inkább óvatos vagyok.


Én sem ismerem ezt a funkciót,de nem látom értelmét annak,hogy valaki megőrizze a beszélgetést de titkosítja.Esetleg valaki hozzáférhet a beszélgetésekhez ezért teszi? A későbbiekben fel akarja használni valamire? Vagy egyszerűen nosztalgiázik időnként és visszaolvassa őket?

2020. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én se tudom ezt miért csinálta.. Szerintem nem akarja törölni, mert sok emlék fűzi hozzá, de azt se akarja hogy pl az új barátnője meglássa (szerintem)

Elolvastam és azt írják, hogy az ilyen beszélgetést csak a 2 fél látja, akik beszéltek/beszélnek, senki más

2020. ápr. 29. 10:17
 4/10 A kérdező kommentje:
#1: Igen, külön beszlégetésként jelzi, és állandóan olvasatlannak.
2020. ápr. 29. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:

A titkosítás lényege, hogy csak azon a két készüléken látszik, amin a beszélgetés zajlott. Tehát ha be vagy jelentkezve a messengerben a tableten a telefonon meg PCn is, akkor is csak a telefonodon látszik, ha ott beszélgettél és ott indítottad a titkos funkciót.

Szerintem nem akarja törölni, de a barátnője más felületeken hozzáfér a messengeréhez, de így nem látja a régi beszélgetést. Tehát a barátnője elől dugdossa a beszélgetést.


Mi akkor használtunk ilyet, mikor a párom kölcsönadta a tabletet pár napra a családban egy utazáshoz, és nem akartuk, hogy a napi beszélgetéseinket a rokonok is olvassák :)

Tehát lehet úgy is értelme ennek, ha nem lép félre az ember :)

2020. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy titkos beszélgetést csak kezdeményezni lehet, nem meglévőt titkosítani nem.

Lehet, hogy ez egy bug nálad. Te nem tudhatod, hogy ő mit csinál a saját messengerében.

2020. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha olvasatlan, az inkább kéretlenként lett megjelölve. Ennek semmi köze a másik funkcióhoz. Visszamenőleg nem lehet, ami nem titkosítva volt eddig.
2020. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De miért kezdeményezett titkos beszélgetést ha nem írt azóta se semmit?!
2020. ápr. 29. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elnyomta. Én is volt, hogy törölni akartam valamit, vagy így megjelölni és csak félrenyomtam, mert egymás mellett jönnek ki a menüben.
2020. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ez is lehetséges.
2020. ápr. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!