Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj msn-en mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj msn-en mondja, hogy 5 fiúval beszélget, akkor féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Szerintem tuti beszél párral, mivel szép lány, és biztos van sok hódolója, de a befutó én akarok lenni :D

Nem válaszoltam az 5-re semmit, más témát hoztam fel :)


2010. júl. 27. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem előfordult már ilyesmi.. sajnos nem tudtam mást tenni, mint elsiklani felette.
2010. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem csak 5 fiúval beszél és semmi több xD te agyoniskolázott!!
2010. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt kellett volna mondani h " akkor jól kereshetsz :P " .

Sztem leszarja a fejed, és nem akar féltékennyé tenni, de sok sikert;)

2010. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát...

ha ő felhozza hogy " bámeg beszélek 5 cukifiúval" az lehet nem az igazi.

viszont ha te kérdezted, hogy kikkel beszél még, és arra írta akkor nincs semmi gond.

GyakoriKérdéseket viszont valószínű nézi és ha ezt meglátja akkor nem nőnek az esélyeid.

2010. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még tucatnyi ember lehet akinek ma ezt irták, szóval erősen kétlem :)
2010. júl. 27. 23:28
 6/7 anonim válasza:
nem féltékennyé akar tenni, hanem gruppent akar
2010. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar féltékennyé tenni. Csak nem érdekled annyira hogy zavartassa magát emiatt
2010. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!