Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Szeritnetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szeritnetek gáz, ha egy lánynak szőrős picit a combja?

Figyelt kérdés
Na nem annyira, mint a lábsázra lenne, ha nem borotválná, inkább pihésebb, de sötétbarna szőrszálak és nem olyan sok, csak nagyon közelről látni. Ez szerintnetek cikis?
2010. júl. 27. 19:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

1: Mondom hogy csak NAGYON közelről látható

2: Azt is írtam, hogy leszoktam szedni, ez csak szimplán egy kérdés volt, hogy ha nem szedném akkor gáz lenne-e..

3: Miért lennék mutáns, azért mert szőrös (lenne) a combom? Minden lánynak nől ott szőr, csak ők is leszedik, vagy olyan gyenge, hogy még nagyon közelről sem látható.


Az értelmes válaszokat viszont köszönöm, bár eddig nem sokat kaptam...

2010. júl. 27. 20:14
 12/17 anonim válasza:
0%

20:10

mit hülye bunkózol te paraszt?

2010. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
engem te ne parasztozz te észlény.te is a tökéletes pasik közé tartozol?vagy ha lány vagy akkor a tökéletes lányok közé?:D
2010. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

22:48

Tökéletes pasik közé :DD

2010. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kétlem...
2010. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Már bocs, de ha szerintetek ez gázos egy lánynál akkor a fiúknál miért nem szerintem nektek a hátatok is szőrös, de ha az nem akkor a mellkasotok biztosan!!! akkor ti meg azonnal menjetek és gyantáztassátok le ott, mert engem meg az taszít ha egy pasi szőrös!!! Ha véletlen elmennétek Ázsiába(Főleg: Japán, Korea, Kína) figyeljétek meg, hogy elég ritka az olyan férfi akinek szőrös a teste, főként a mellkasa, ott titeket gondolnának undorítónak, és most ne gyertek avval, hogy köcsög sárga ferdeszeműek, mert csak az igazságot írtam le! Bocs ha megbántottam az ici-pici szőrcsimbókos egótokat de szerintem ezt a lányt ti is nagyon megbántottátok!!!

U.I: MENJETEK ÉS BOROTVÁLKOZZATOK MEG, MOST!!!!

2010. júl. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hát ha azt mondod alig látszik, meg h még le is szoktad szedni akkor egyáltalán nem gáz :)
2010. júl. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!