Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A maszturbalas bun?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 12:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Általában a keresztény egyházakat szokták azzal gyanúsítani, hogy bűnnek tartják az önkielégítést. Ez így nem igaz. Akkor bűn, ha inkább maszturbálsz, mint hogy rendesen szexelj, pedig az utóbbira is minden lehetőséged megvan. Pl. ha 30 évesen, hancúrozni vágyó feleség mellett csinálod, az már gáz.
2010. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! De nekem meg nincs felesegem es hat nemis akarok szexelni (amugy ha nema felesegeddel csinalod az bun vagy ha hazassag elott) denekem nincs felesegem...
2010. júl. 27. 13:22
 13/25 anonim ***** válasza:
Az a bűn, hogyha házas vagy, de közben csinálod mással, magyarosan félrekúrsz.
2010. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
a Biblia is azt mondja, h. ismerd meg önmagad, tehát nem bűn.
2010. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Igen, bűn. Vakságot is okozhat, vagy akár be is szőrösödhet a tenyered.


Magyar Katolikus Egyesület

2010. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Magyar Katolikus Egyesulet? Ez valami vicc?
2010. júl. 27. 17:27
 17/25 anonim ***** válasza:
igen, az utóbbi egy vicc volt
2010. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Jo. Akkor a Romai katolikusoknal vegul bun vagy nem a maszturbalas?



Mert van neha buntudatom (elegge vallasos ember vagyok)

2010. júl. 27. 18:09
 19/25 anonim ***** válasza:
40%

Nem vallásos vagy, hanem hülye, és könyennyen befolyásolható!


Ha azt mondanám a pisilés bűn, visszatartanád?

Már vagy ötször leírtuk, hogy a maszturbálás sem az. Legalábbis ha Isten egy kicsit is féfiból van akkor nem :D

2010. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy gyakori probléma, amiről téveszmék tömege terjeng, igazából nagyon kevés embertől hallottam olyan értelmezést, ami egyszerre nézné az ember testi és lelki szükségleteit. A sokat emlegetett "katolikus dogmák"-ban szó szerint biztosan nincs benne, hogy bűn az önkielégítés, ez inkább csak egy régi, prűd felfogás értelmezése. Már csak azért is nehéz dolog, mert rengeteg oka lehet. Egy tizenéves srác önkielégítése szerintem biztosan nem bűn, mert természetes, hogy ilyenkor ébred az ember szexuális "étvágya". Normális esetben ebből az ember kinő, amikor tényleges kapcsolatai lesznek. Ha ennek ellenére megmarad a masztizás, ott valami gáz van, de talán ott sem maga az önkielégítés a "bűn", a "gyógyítandó", hanem ami miatt megmaradt.
2010. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!