Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem őt! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szerelmes vagyok egy srácba lassan 2 éve. Nem tudom mit tegyek, folyton csak rá gondolok, de tudom, sosem lehet az enyém. Annyira szörnyen érzem magam. Nem járok senkivel, mert nem tudok másra még csak rá sem nézni. Higgyétek el, próbálkozom, de nem megy! Amikor néha találkozom vele legszívesebben rávetném magam, bevallanék mindent, de nem lehet. Segítsetek! Hogyan felejthetném el? =(
2010. júl. 27. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet?
2010. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném elárulni. Segítsetek őt elfelejteni :(
2010. júl. 27. 00:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Legalább megtudod mit érez. Ha viszont érez boldogság van, ha nem, akkor nem fogsz azzal a gondolattal élni, hogy mi lett volna ha. Ha meg félsz, hogy kiderül, hogy szereted, akkor felesleges így érezned. Azt nem kell szégyellni, csak a gyávák képtelenek szeretetre, és szerelemre.
2010. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azért nem vallom be, mert félek...más oka van
2010. júl. 27. 00:24
 5/11 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon igazán elárulhatnád miért nem vallhatod be neki!talán könnyebben választ adnánk!
2010. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
randizz és próbáld jól érezni vele maga :) el kell felejtened
2010. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
meleg? :S
2010. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg privibe, hogy miért nem mered elmondani neki, ha nagyközönség előtt nem akarod.
2010. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem akarosz semmi konkrétat elárulni, akkor nem nagyon fogsz okosabb tanácsokat kapni, mint hogy "próbáld mégis elfelejteni"...
2010. júl. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Idővel elfelejted főleg ha alakul az életed és nem találkozol már vele,talán sose.
2010. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!