Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szex kamionban olaszban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szex kamionban olaszban milyen lehet? 30éves sráccal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mind1 h kamionban meg h olaszban? 30évessel meg nem szexelnék:D
2010. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ideálom egy 30 éves srác... már kisgyerek korom óta imádom.:) (nyilván akk nem vt még 30=))

Vele szívesen csak nem szabad...=(

2010. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem pont olyan, mint egy IFA (ideiglene forgalmi akadaly) platojan, Magyarorszagon, egy 22 eves sraccal, azaz velem XD
2010. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj bocs hogy ide pofátlankodok de ha aludtál már kamionban akkor tudod hát a szex nem tudom milyen de aludni se kényelmes benne:D de próbáld ki és megtudod de persze mindent meglehet oldani
2010. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb. olyan, mint egy kocsiban gondolom.
2010. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez hülye kérdés.. biztos mindennapos esett egy 30éves sráccal szexelni egy kamionban, OLASZBAN :D de sztem olyan lehet mint aki szexel egy kamionba egy 30 éves pasival olaszban :D
2012. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt most nem az a lényeg,hogy Olaszban vagy Spanyolban vagy bárhol.Kamionban aludni igenis lehet és kényelmes.Egy lányt magamévá tenni,lehet jó is rossz is.A csajtól is függ.Egy 52 éves kamionsofőr vagyok,nekem vannak jó tapasztalataim.
2012. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!