Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem el ezt magamról....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem el ezt magamról. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el magamról ,hogy szép vagyok pedig már nagyon sok lány azt mondta rám ,hogy nagyon jóképű vagyok és nagyon helyes vagyok,sőt még egyszer a tanárnőm is mondta ,hogy szépfiú vagyok.De ezzel ellentétben még nem volt soha barátnőm.Nagyon visszahúzódó vagyok és nem merek nagyon megnyílni a lányok előtt.Mi lehet a baj velem? 17/f
2010. júl. 26. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy mégsem vagy olyan nagyon szép..
2010. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy férfinak édeskevés az, hogy csak szép. Legyél annyira izgalmas, hogy fantáziát lássanak benned a lányok: nem fognak unatkozni melletted...

:D

2010. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj küldjél már képet, olyan rég láttam már helyes pasit.:D
2010. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, osztom a második hozzászóló véleményét.

Persze az is fontos, hogy egy férfi legyen jóképű, de sokkal fontosabb, hogy legyen humoros, jó fej, izgalmas. Azzal tudsz igazán beindítani egy nőt, nem a fotomodell arcoddal.


Örülj neki, hogy akkor legalább az az adottságod megvan és gyúrj rá a többire

2010. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elhinni, amit mondanak, gondolj arra, hogy bejössz a lányoknak - ha sikerül ezt tudatosítanod magadban, akkor több lesz az önbizalmad is ;)
2010. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Küldj képet xDDD

Volt már hasonló kérdés,akkor is azt tanácsoltam a fiúnak,hogy készítsen több fotót magáról,különböző szögekből,biztos megtetszik majd pár..:P Meg,nézegesd magad többet a tükörbe.:) (Nem azt mondom,hogy órákon át bámuld magad xD Csak nézz többet tükörbe:))

2010. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!