Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egyik "barátnőm"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egyik "barátnőm" expasija. Mi legyen? :S

Figyelt kérdés

Múlthéten ismerkedtem meg a pasival jobban,eddig is ismertem az egyik barátnőmről mert a pasija volt,de nem szoktunk beszélgetni..

am ezzel a csajjal nem vagyunk nagy barátságba,csak évfolyamtársam és sokszor velünk van suliba...

a csaj már kb 3-4hónapja szakított a pasival de még szerintem mindig szereti,és nem száll le a srácról(buliba is mindig teszi magát neki).

A sráccal jól megvagyunk rendes aranyos jól kijövünk,múlthéten is együtt buliztunk 3napig


Szerintetek jó ötlet lenne ha összejönnénk? :D


2010. júl. 26. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
én szerintem igen, ha ő akarja akkor nyugottan összejöhettek
2010. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a lány szereti még meg fog téged utálni és megpróbálja majd elvenni tőled.szerintem.de próbálj meg vele összejönni és ne érdekeljen az a lány:)én lesz.rnám:)
2010. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első:

jah és sok sikert fogok szoritani

2010. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
először beszéld meg a lánnyal is, hogy mit érez iránta még, és mit szólna hozzá! Értékelni fogja!
2010. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megkérdeznéd a lányt,hogy zavarná-e ha összejönnétek,tuti azt mondaná,hogy "Jajj,áá,dehogy" aztán pedig bekavarna,hogy ne menjen nektek a dolog..

Na jó,nem biztos:D Csak én már sokszor szembesültem ezzel a problémával..Ez a baj azzal,ha ismered a potenciális áldozat exét.. Nem kell vele törődni,meg volt az oka,hogy miért szakítottak.Vége van,szabad préda és pont.

Sok boldogságot :)

2010. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

am amikor egyik csaj osztálytársam írogatott a srácnak és a ezcsaj megtudta a suliba megtépte..

nem szeretnék igy járni én is.. :D

2010. júl. 26. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem modntam, hogy egyszerű dolog, de csak egypélda, hogy nekem egy 8 éves barátságot vágott haza egy ilyen kis suttyó, pedig én biztos nem téptem volna meg egyiket sem! Csak annyit szerettem volna, hogy ne egy részeg barátnőjétől kellett volna megtudnom egy bulin, amikor már egy hónapja együtt voltak..Elég megalázó dolog volt..És utána még le is tagadták, meg hazudoztak..ennyit róluk. Ha tisztázták volna, és lett volna bennük ennyi tökösség, hogy megmondják, akkor biztos értékeltem volna, és még ma is barátnők lennénk.

A lényeg, hogy ha tényleg szerelmesek vagytok, akkor gyertek össze, de mindenképpen tisztázzátok a csajjal, hogy mi a pálya, mert szerintem így tisztességes. De ha csak fellángolás, és két hét után szétmentek, akkor fölösleges elba szni. egy barátságot, és jól megbántani valakit. Ja és függ attól is, hogy milyen jó barátságban vagytok. És megtépni csak azt lehet, aki hagyja. Szóval bátorság és gerincesség. Ennyi

A negyedik voltam

2010. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!