Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kapok már egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok már egy csajt akibe szerelmes legyek?

Figyelt kérdés
Minden barátom elvesztette már a szüzességét én meg nem kapok egy csajt se akibe szerelmes legyek.
2010. júl. 26. 12:33
 1/6 A kérdező kommentje:
16/F amugy
2010. júl. 26. 12:34
 2/6 anonim ***** válasza:

várj!!!

előbb-utóbb mindenkit utólér egy csoda :)))

2010. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hova sietsz...? Van még idő. :)

16/F

2010. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szilvike95 ***** válasza:
Figyu... én 4 nap múlva leszek 15 és még nem volt pasim... szóval ehhez képest szerintem az semmi :D amúgy is, ne azért akarj egy lányt, mert "a haverjaid már nem szüzek" hanem mert tényleg szereted :)
2010. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Nekem volt már párom, de nem éreztem, hogy itt az idő, de őt ez nem érdekelte, és inkább elhagyott, mint hogy várt volna pár hónapot. Ne azért legyen barátnőd, mert nem akarsz kilógni a sorból, hanem, mert vágysz arra, hogy legyen valaki melletted, és nem csak, hogy tetszik a külseje, de belülről is illik hozzád, és szeretitek egymást. Ne siettesd a dolgot, előbb utóbb úgyis rád talál a szerelem, csak tenned kell érte:)

Hajrá!

17L

2010. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kapni kell hanem szerezni de ha van egy olyan hely ahol osztogatják a csajokat akkor türelmesen állj sorba :)
2010. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!