Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz a saláta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz a saláta és a csigatalp punci?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy az milyen ronda, ők nem dugnának, nyalnának egy ilyet (fiúk írják). Tényleg ennyire gáz? Nekem saláta puncim van, de eddig egyik barátom se undorodott tőle...
2010. júl. 25. 19:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan imádom, ha kilógós, gyönyörű, nőies, szép érett, fejlett, húsos, és "van benne anyag" nem úgy mint egy satnya vágatban. Szóval no para, van akinek pont olyasmi jön be mint a Tied :)

30 F

2011. okt. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem is ronda, és tényleg széjjel van dugva...
2012. jan. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
A SZŰZ LÁNYOKNAK IS OLYAN, FOGJÁTOK MÁÁR FEL B@ZDMEG!!!MESTRESÉGES NYOMORÉK ZOLI erre most úgy sem fog reagálni, mert ha akármilyen salátapuncis kérdésnél ezt leírja valaki, egyből bekussol a nyomorék hólyagosp¤cs pofájával!!!!
2012. jan. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
6%

Reagálok :D ostoba vagy. Vegyél be egy Xanaxot :)

Az meg hogy szűz vagy...vagy igaz, vagy nem :)

2012. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondtam hogy szűz vagyok,csak azt hogy akkor is ilyen volt.A másik kérdéshez is válaszoltam már neked párszor, aki salissal születik, annak egész életében olyan marad, mégha szűzen is hal meg, egy babapuncist meg ha egész életében egyszerre 3an kurogatnak,s e lesz salátás puncija
2012. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem is undorító és ronda a saláta pina +o(
2012. aug. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagy is szexi, de végül ez nem egy vita fórum, szóval a válaszom: nem gáz.
2012. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 kissodon válasza:
96%
nekem mindegyik tetszik, saláta, csigatalp, tevepata, baba, asszonynak baba van kicsit borostás de sebaj....aki meg azon filózik hogy melyik randa .....annyi nu ni van! Keressél olyat amilyen tetszik, csak egyet ne felejts el: lehet valakinek szíp a csunyája, ha mellé seg g buta vagy bunkó tirpák, mondjuk aki pi na alapján válogat az maga is egy felületes kis pöts, és mindegy neki ha egy szellemihulladékkal van együtt, de lagalább szép neki oda lent , amúgy meg nagy valószinűséggel pi nat is csak képről látott az ilyen!!
2012. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem is undorító, fúj! ilyen csaj nem kéne nekem
2015. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Csajomnak olyan lenne, ki is dobnám!

Undorító és igénytelen a szétdugott saláta punci

2019. szept. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!