Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

14 vagyok lassan egy éve menstruálok és még nem állt be rendesen a mensim(21-22 naponként jön) van-e esetleg valami gyógynövény amiből teát lehet készíteni ami erre jó? Mert már olvastam a petefészkek tisztítására, erősítésére pl. cickafarkfű tea

Könyi normális válaszokat KÖSZI!


2010. júl. 25. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

ne aggódj. ez teljesen normális. én 18 éves vagyok és 24-25 naponként jön meg, pedig má 13 éves korom óta menstruálok. szerintem idővel be fog állni a mensid. végülis pubertás korban vagy és nemsokára kamasz korban. ilyenkor tombolnak a hormonok. szóval még sokat fogsz változni. szóval nyugi és ne aggódj :) nincs semmi baj :)

de egy naptárban mindíg jelezd, ha menstruálsz. minden nap tegyél egy X-et a naptár megfelelő napjára amikor vérzel. késöbb még jól jöhet :)

2010. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtatást!! :) "phűűűű" :D
2010. júl. 25. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:

a 21 nap az nem abnormális. Van ez így...

Egyébként is, még csak 14 éves vagy, van aki ennyi idősen még nem is menstruál és még az se számít kórosnak!

cickafarktea az kiváló gyulladásgyökkentő, ha pl valakinek enyhébb fertőzés áll a háttérben annak segíthet, nyugodtan kipróbálhatod, bajod nem lesz belőle. Egyébként se árt, ha van otthon, mert pl felfázásra is nagyon jó :)

2010. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Palástfű, a pásztortáska is jó menstruációs problémákra. Tiszta szívből kívánok Neked kiváló egészséget és minden elképzelhető szépet és jót!!!!
2010. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2010. nov. 26. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!