Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen előnyöm származik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyöm származik az egyedüllétből?

Figyelt kérdés
Hiába fejlesztem magam még sem érek vele semmit, pedig edzek is. Akinek van párja van aki szereti és számíthat valakire. Nekem meg senkim nincs. Nincs aki büszke lenne rám.
2020. márc. 11. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lépsz túl inkább azon a tudatállapoton, ahol arra vágysz, hogy valaki büszke legyen rád?
2020. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Milyen előnye van? MINDEN

Attól, hogy van párom, még nem szeret, nem számíthatok rá, nem büszke rám, helyettem 0-24 b...ogat a semmiért is.

Hibás a koncepciód. Az önfejlesztéssel a saját önbecsülésednek teszel jót, amit egy barátnő csak rombolna.

2020. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2020. márc. 11. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor semmilyen
2020. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Semmi.

Hosszú távon semmiképp

2020. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon buta vilagkep. Azert kell valaki, hogy legyen kihez hozzabujni. IKEA-ban nezelodni. Kinek a meztelen testet szoritani.

Ez nem teljesitmeny, pontszerzes.

Olyan, mintha nem lennenek erzelmeid, csak ilyen ceges eloiranyzott terveid, amiket teljesiteni kell. Ha erzodik rajtad, hogy ilyen vagy, az nem vonzo.

2020. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen előnyök? Te viccelsz? Két A/4-es oldalt tele tudnék vele írni 😉 Ébredj már fel! Kezdetben példaul legyél büszke magadra, ha valamit jól csináltál. Gyerekkorban meg fontos, hogy az emberre a szülei legyenek büszkék, de jó esetben felnőttkorra kialakul a saját önértékelés. Gondolom, nem vagy már gyerek. Ha van párod, néha O is büszke rád, de ez nem lehet elsődleges, ezért fölösleges párt akarni. Sot, rám indokoltan a családom és a barátaim is büszkék időnként. Ha neked egyik sincs, akkor nem társtalan vagy, hanem magányos, az teljesen más kategória, annak mondjuk tényleg nincs túl sok előnye.

Egy boldog egyedülálló nő

2020. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel magadnak valakit? Ha edzel, jól nézel ki, az írásod alapján értelmes vagy akkor biztos van olyan akinek tetszel.
2020. márc. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!