Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítene ez titeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítene ez titeket?

Figyelt kérdés

Ha egy csajról tudjátok, hogy barátok a pároddal és régen bejött neki de nincs semmi köztük, és látnátok hogy írogatják a profilképei alá, hogy milyen szépség, és ti is szépnek tartanátok, ez idegesítene?

Főleg az írogatós része.

Esetemben nincs semmi a csaj és a párom között, a csaj leszbi, messze lakik és már vagy másfél éve nem látta a párom de nektek például ez elég lenne arra, hogy ne zavarjon vagy azért ha látnátok hogy milyen az új képe vagy ki mit írogat neki, zavarna titeket?

Akit én ismerek, az alapból beképzelt kissé, kisajtolt minden segítséget a páromból amit lehetett, meg amúgy másokkal is fura... vannak néha kissé öntelt, bár humorosnak szánt megnyilvánulásai. Akár kimondottan alpáriak is,bár az ritkább.


Titeket zavarna ha tudnátok egy csajról hogy bejött régen a pasitoknak, amúgy is beképzelt és még írogatnak is a képei alá, hogy milyen szépség?


2020. márc. 10. 22:03
 1/7 A kérdező kommentje:

Vagy ha például leszbikus, akkor bármennyire beképzelt és hiába tetszett a párotoknak, nem zavarna? Vagy ha másfél éve nem látta a párotokat, leszarnátok mi van róla facebookon?

Vagy azért zavarna, hogy pont őt dícsérgetik?

2020. márc. 10. 22:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna mert alap hogy megbízok a páromban.

Facebook, instagram, twitter meg alapból felejtős, nem is

vagyok egyiken sem.

2020. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan értelemben értem, hogy "zavarna", hogy azt hiszed megcsal vele a párod vagy hogy lecserél erre a csajra, hanem hogy amellett, hogy régen bejött neki, még mások felől is ezt az "üzenetet" kapja, hogy milyen szép a csaj.

Attól függetlenül, hogy nincs köztük semmi és tudod, hogy a párod téged szeret.

2020. márc. 10. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így nem zavarna. Ha hetero csaj lenne, folyton a párom nyakán lógna, úgy igen. De így, hogy valami távoli netes pajti... Nem.
2020. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Marmint a csaj REGEN bejott a parodnak, de mar semmilyen szinten nincsenek jelen egymas eleteben, ergo nincs semmilyen alapja a feltekenysegnek. Nem a parod irogat a kepei ala, hanem masok. Miert zavarna??? :D Nem zavar egyaltalan, ha dicsernek valakit, plane ha tenyleg szep. Sokkal uditobb ezt olvasni, mintha halomra krrvaznak le egymas utan. (Ilyet is lehet latni, mondjuk nem Facebookon ahol arccal irnak, hanem pl TikTokon ahol ugye anonim a dolog.) Mondjuk eleve nem szoktam kommenteket olvasni random ismerosok kepei alatt Facebookon, szoval valoszinuleg nem is tudnek rola, kik es hanyszor dicserik.
2020. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit zavaros a sztori. Most a párod írogat a csaj minden egyes képe alá, hogy milyen szép? Vagy csak sokan kommentelnek a képei alá, szépnek találják, te meg nézegeted és fortyogsz? Zavar, hogy népszerű? Vagy mi a probléma? Nem nagyon értem, hogy egyáltalán mi a szarcsiért nézegeted egy olyan nő profilját, akit a párod szépnek talált, közben kiderült, hogy leszbi és semmi közük egymáshoz.

Ha én minden egyes nő profilját nézegetném, aki valaha bejött a páromnak, akkor azzal tölthetném a napomat és folyton bosszankodhatnék.

Szerintem ne nézegesd, vagy egyenesen töröld magad a közösségi oldalakról. Mert ő nem fog a kedvedért kevesebbet posztolni-csak szólok.

2020. márc. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, elmúltam már 16 éves és nem hisztizek minden piti dolgon.
2020. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!