Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig nő egy lány melle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nő egy lány melle?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és jó ideje azt hittem már, hogy megállt a növekedésben. Erre most 2 napja fáj. Igaz, mensi előtt vagyok (nem szokott jelentkezni nálam ez a tünet), de lehet ez is közrejátszik).

Elképzelhető, hogy most elkezdett nőni megint??? Mondjuk nem tiltakoznék ellene, egy szóval sem.


2010. júl. 25. 00:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves Dikmáhee:)
2010. júl. 25. 02:07
 12/17 bubuzéla ***** válasza:
A mell egy zsírpárna, addig nől, ameddig akarod. Egyél sok tésztát, szalonnát és nőni fog.
2010. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A testi fejlődés 24 éves korban áll le, habár ahogy észrevettem a nők melle már hamarabb eléri nagyjából végleges formáját. Szülés után van rá esély, hogy még nőhet, vagy hízásra, ha arra vagy hajlamos, vagy fogamzásgátló mellékhatása lehet.
2010. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De most amúgy egyértelmű, hogy nem a hízás az oka, mert akkor nem fáj a mellem, csak nő. Úgy látszik vagy elfelejtettétek, hogy fájt 11-2 évesen, vagy ti olyan szerencsések vagytok, h egyáltalán nem találkoztatok ilyennel.
2010. júl. 25. 14:39
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
van, akinek egeszen 70 eves koraig no a melle. meg is latszik,hiszen a bokajaig er mar XD
2010. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a várandóssággal és a szoptatással 3 kosárnyit nőt a mellem,amiből a végére csak egy maradt,pedig már a súlyom is a régi.

2010. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80 éves korodba már a dérdedig lóg
2010. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!