Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy gazdag férfi eltitkolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy gazdag férfi eltitkolja, hogy gazdag, az erkölcsileg elítélendő?

Figyelt kérdés
Úgy ismerkedik a nőkkel hogy kivesz egy olcsó kis albérletet, átlagosan öltözködik stb., mert így teszteli, hogy ki az, aki önmagáért szereti. Később, amikor kapcsolatba lép, elmondja, és meg is mutatja, hogy valójában gazdag.

#ismerkedés #teszt #Gazdazgság
2020. febr. 29. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Inkább paranoiásnak mondanám. Azért szerintem közel sem annyira gyakoriak a pénzéhes nők, hogy ilyen trükkhöz kellene folyamodni a kiszűrésükre. Teljesen valószerűtlen ez az egész.
2020. febr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedjen gazdag nőkkel.
2020. febr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ekkora baromságot.


1. Alapból hazugsággal indul a kapcsolat, ami rossz alap. Jogosan tehetné fel a kérdést utána, hogy miben hazudtál még ezen kívül.

2. Ha nem titkolod több sikered lesz, szóval minek.

2020. febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerűbb egy vele egy szinten élő not választani???

Alapból is igen egyrészt oke tényleg azert van jópár no aki csak a pénzre megy meg olyanok is akik nem de ha megtudják hogy havonta 3-10 millió között keresel azok is a legtöbb utána mar csak a pénzedet látja...


Szoval inkabb olyant kell keresni aki szinten gazdag...

2020. febr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Túl sok amerikai filmet néztél.
2020. febr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Meg is mutatja? Hogy? Lebsz elém egy köteg pénzt, vagy megmutatja, milyen kéglije van, nekem meg tátott szájjal csodálkoznom kell?


Hogy erkölcsileg elítélendő-e, nem tudom, nekem emberileg mindenképpen az. Amikor megismerkedem valakivel, és nagyjából egy szinten vagyunk, annak örülök, mert nem lesznek lekezelések. Tudom, hogy nem akar ilyen-olyan puccos helyekre elvinni, amire vagy spórolnom kell, vagy vitetni magam, mint egy ölebet.


Tehát ha nekem szimpatikus vagy átlagos anyagi helyzettel, aztán kiderül, hogy gazdag vagy, akkor megváltozik sok minden, és nem a pozitív irányba.


Kiderül rólad, hogy hazug vagy és tesztelgetős. Hogy vagy paranoid vagy, és nem tudsz megbízni bennem, vagy régen mások annyira kihasználtak, hogy ennek én iszom meg a levét.


Nekem is van pénzem, nem vagyok aranyásó, így nem tudnék a gazdagok életének megfelelni. Mert ha valami nekem túl drága, nem fogok a saját igényeimről lemondani, hogy mondjuk el tudjunk menni nyaralásra oda, ahova a gazdag akar. A gazdag meg találhat ezer jobb nőt, mint én, mert én nem vállalom magamra a 100%-os házimunkát, és az ágyban is unalmas vagyok.

2020. febr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát good luck, de sztem ott nagyon hamar el fog akadni ez a project.
2020. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze hogy nem tetszik a nőknek 😂 mert így véletlenül kihagyhatnak egy jól szitualt embert, ez alap kérdező amit te írsz. Ha megnyernem az eurojackpotot tegyük fel, akkor is igy viselkednek ahogy te írod. Ne a pénzembe legyen szerelmes, hanem belém, milliardoskent nem tudnád ezt kiszűrni... Írjak hogy válassz hasonló anyagi helyzetűt, az sem jó, mert akkor megint csak a pénzről szól. Hogy gondolhatnak ilyet a nők? Mi nem így működünk, ha tetszik valaki, lehet ultra szegény is, úgy hogy nekünk lehet akármennyi a bankba... És még mi lennénk a szarok?
2020. febr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok vagyonos ember titkolja mekkora vagyona van. van egy nagyon jó haverom, akivel 20 éve ismerjük egymást, anno egy helyre jártunk kondizni. Kiment külföldre melózni, ott megházasodott, jól megszedte magát majd hazajött 50 évesen elváltan. Ő tipikusan így csajozik, van egy kis garzonja egy lakóparkban, kb 30m2 egy szoba, igényesen berendezve. ezen felül van egy fullos tetőtéri lakása a orbán térnél. Van egy nem féltjük városi autója, ez egy mini cooper és otthon vagy egy alfa julia QV és egy régebbi 911 Porsche a garázsban. Ami a nők hozzáállását illeti, van aki ilyenkor felkapja a vizet amikor kiderül, van aki elfogadja és van aki értetlenül áll a dolog előtt, mert nem tudja hogy most megvezették, becsapták vagy mi is történt valójában. Tudtommal idáig egy nőnek mondta el valójában hol él, vele össze is akart költözni, az a nő kibukott azon, hogy nem mondta el az elején, hogy gazdag.

Személy szerint nem találok ebben semmi kifogásolni valót, mert nem tévesztette meg a másik felet, nem hazudott, nem mondott el mindent magáról. A párommal mi vagy 5 éve voltunk házasok maikor kiderült, hogy örökölt egy nagyobb földterületet amit a testvére gondoz és használ. Nem tartotta fontosnak, most akadt rá vevő 10 millió forintért és egyik pillanatban elmondta.Lakáshitelünk van, autóhitelünk van, de eddig ez nem volt lényeges.

Van olyan férfi ismerősöm is, aki minden kapcsolatát albérletben kezdi, nem mondja el hogy van saját lakása.

2020. febr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"9" vagyok

és amit még kifelejtettem....van olyan nő aki előbb tudja mid van minthogy a második randira igent mondana. Név szerint is lehet keresni az ingatlan nyilvántartásban és utánanéz a férfinak. Halottam már ilyen esetről, hogy a nő leinformálta a férfit. Van olyan magánnyomozó iroda aki foglalkozik ilyennel.

2020. febr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!