Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne, ha járnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne, ha járnék vele?

Figyelt kérdés

Itt ahol én lakok most vannak ilyen nyári programok,és már 3napja minden este kint vagyok egyik barátnőmmel,megismertem egy pasit,bár eddig is ismertem,de eddig nem beszéltünk soha,és most sokszor oda jött hozzám/hozzánk beszélgetni hülyülni,egy 10percre elmentünk sétálni ketten,kérdezte mi lenne ha mi ketten összejönnénk,akarnám-e,azt mondtam neki,hogy gondolkozok rajta.

Eddig oké minden..

De a srác cigány.

NEM vagyok rasszista meg semmi!!

De szerintem anyámék nem örülnének neki,ha elmondanám kivel szeretnék járni,mert állítólag nem rendes úton keresik a pénzt-én ezt nemtom de mindenki ezt mondja róluk(szüleiről)

Ari a srác,jól kijövök vele,és egyébként nem olyan mint a többi..sportol,nem cigizik..


Szerintetek lehet valami?


2010. júl. 24. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hátt.... bocsi h ezt irom tudom nem válasz de én sosem járnék cigánnyal.
2010. júl. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
írjatok még léci :S
2010. júl. 24. 01:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarsz járni vele, akkor hajrá... :) Ha nem akarsz vele, a felsorolt indokok miatt, akkor ne... döntsed el, mit szeretnél... :)
2010. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
hát...énis úgy vagyok vele h nem járnék cigánnyal...de amúgy szerintem még nem lenne jó ötlet ebbe belemenned mert rosszul jössz ki belőle...először ismerd meg jobban és valahogy próbáld meg kideríteni hogy tényleg szívből szeret-e vagy csak futókalandot akar...de ahogy érzed.:D
2010. júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hát őszintén? fogalmam sincs:S Annyi előnyöd tuti lenne, hogy ha velelennél biztos nem támadnának le benneteket 6-7 barnább bőrű. Annyi negatívum meg lehet, hogy RENGETEG negatív visszajelzést kapnál mint család, mint ismerősök részéről. Mert speciel én sem vagyok rasszista de nekem se tetszene, ha a lányom (nincs még:D) beállítana egy roma fiúval.... De, ha lehető legjobbat akarsz kihozni ebből, akkor először póbáld barátként bemutatni a többi ismerősödnek és a családodnak, és míg "megszokják" utána szerintem sokkal jobban elfogják tudni fogadni.
2010. júl. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elösször ebszélj a szüleiddel.

meséld el nekik, hogy odament hozzád, beszéltetek, és nagyon aranyos volt meg minden.

beszélj róla kb 2 napig. olyan óránként. mond el nekik, hogy nem cigizik, sportol.

le fog nekik esni, hogy tetszik neked, és hogy sokat jelent számodra.

amúgy szigorúak? :S

szurkolok. (Y)

2010. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Remélem gyereketek is születik és még boldogabbak lesznek, hogy ismég betelepültek egy családba a férgek! Hagyd a büdös fenébe sokkal jobb képűbb fehér pasikat is találsz akik sokkal aranyosabban nála! Abszolut jót akarok neked! Csak gondolj bele ha összevesztek és elkezd fenyegetni és mondjuk lessz 1 uj pasid! Megkeseríti az életed! NAGYON KOMOLYAN MONDOM HAGY ŐT BÉKÉN MERT KÉSŐBB NAGYON MEGBÁNOD!
2010. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 07:32

hát nem olyan szigorúak,de nem örülnének neki ha ő lenne a pasim :S

am egy utcába lakok a sráccal,kb 5-6ház van közöttünk,és szüleim mindig "panaszkodnak" hogy mindennap a legujabb kocsikkal mászkálnak,meg hogy kiváncsi lennének hogy honnan van annyi pénzük mikor nem is dolgoznak..

ugyhogy szerintem nem engednék meg:S

nemtom mi lesz :S


Köszi az eddigi válaszokat :)

2010. júl. 24. 09:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Sose járj cigánnyal. Talán normálisnak tűnik első blikkre, de a vérében ott az állat. Majd amikor már kezdesz kiszeretni belőle és félrekacsintasz jól összever, mint egy k*rvát vagy a családtagjai/cigány fajtársai fognak sz*rba venni.
2010. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előttem szolónak teljesen igaza van! Hagyd a jó fenébe! Nagyon rámehet az életed! NEM VICC!
2010. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!