Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút vagyis hát az osztálytársam 2éve ismerem és idáig csak a haverom volt de mostmár teljesen belezúgtam.De egy pár nappal ezelött megtudtam hogy van barátnője és ma azt megtudta hogy szerelmes vagyok belé. De én nem akartam hogy megtudja. És ő idáig csak barátként tekintett rám és félek hogy mostmár még barátok sem leszünk. Most szerintetek mit csináljak? SEGÍTSETEK lécy!!!!!!
2010. júl. 24. 00:00
 1/5 anonim válasza:

Hát attól függ honnan tudta meg...

Ha elpletykálták, nevess rajta, hogy jaj ugyan már ez hülyeség!!! :D

Hogyha valahogy tőled mert kicsúszott, akkor várj egy kicsit, aztán ha tényleg "levegőnek néz" mond azt, hogy ha az a baja, amit a múltkor mondtál, azt te nem úgy gondoltad, mert közbe alaposabban átgondoltad az egészet.. (bocsi szóismétlés...)


Drukkolok :/

2010. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is tanuld meg, hogy nem "lécy", hanem "légyszi". Másodszorra pedig mivel nem tőled tudta meg, hogy szerelmes vagy belé, ezért kétségbe vonhatja azt, hogy igaz-e. Szerintem keresd továbbra is a társaságát, de ne nyomulj rá, hanem próbálj meg haverilag közeledni. Szerény véleményem szerint ez a legjobb megoldás, mert ha hirtelen eltűnsz előle, és elbújsz, akkor csak alátámasztod, hogy tényleg szerelmes vagy belé, és ez nem hatna kedvezően a barátságotokra.
2010. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi de az egyik barátnőmnek mondta hogy ő úgy érzi hogy én nem barátként tekintek rá
2010. júl. 24. 00:14
 4/5 A kérdező kommentje:
és ebben teljes mértékben igaza is van amúgy én 13éves vagyok a srác 14
2010. júl. 24. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:

vállald fel, hogy bejön:) nem olyan vészes ez nyugi, csak viseld vagányan, ettől még haverkodhattok:) csak vagányan tényleg, nem szégyen ha tetszik, az lenne gáz, ha másznál rá folyamatosan, meg zaklatnád. ha könnyedén veszed, ő is úgy fogja.

aki pedig elmondta neki úgy h nem akartad. terjessz róla csúnya pletykát, megérdemli.

2010. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!