Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszoltok, ha a munkátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoltok, ha a munkátok felől érdeklődik a randin a másik fél?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom gazdag üzletember űrhajós cowboy vagyok, általában bejön.
2020. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom gyári melós vagyok és nincsenek hosszútávú céljaim. L
2020. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Én azt szoktam ilyenkor mondani, hogy ha beszélek róla meg kell, hogy öljem..vagy ami rosszabb el kell vegyen.Nincs túl sok második randim, nem is értem miért???


Szoktam beszélni róla.Nincs szégyenkezni valóm.De igazából mire randira kerül a sor általában túl vagyunk a mivel foglalkozol, mi a munkád kérdéseken.

2020. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Elmondom az igazat, legalábbis azt a részét, amiről nem köt a titoktartás. Nincs szégyelnivalóm.
2020. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Félig off! Én elmondom mi a munkám. Egy lány chaten(badoo) nagyon letolt,mert szerinte azt akarom tudni mennyit keres. Pedig tényleg az érdekelt mi az amit szeret csinálni,mivel telnek a napjai. Ha valaki muszáj munkát végez,ott reménykedem ,hogy van igénye jobbra. Bár ezzel is megjártam valaki szerint az én munkám is csak... ,pedig én szeretem a munkám. Biztos valaki imád csavart behajtani egy lcd tv hátlapjába:))
2020. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvonalakban elmondom, ami a titoktartasba is belefer.
2020. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak felszínesen mondom el. Nem szeretek kitárulkozni ilyen hirtelen. Előbb lássam, h komoly-e
2020. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!