Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasinál a 176 centi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasinál a 176 centi alacsonynak számít?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 17:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Oké, akkor eltöretem a lábaim és beültetek egy platinarudat így +10 centit nyerek, az ilyen 173 centis csajok miatt, hogy nekik is férfi legyek, mert úgy látszik jelenleg nem lehetek igazi férfi, egy férfi magas, én csak átlag.
2010. júl. 23. 18:20
 12/21 anonim válasza:
Z: Félreértettél, én nem azt mondtam, hogy nem vagy férfi!!!! Nem a magasság tesz valakit férfivá!!!!!! Egy egyszerű példa: Ha valakinek fontos a magasság, elmegy a szórakozóhelyre, akkor nem fogja kiválasztani a kisebb pasit, de ha mondjuk neten megismerkedik valakivel és megfogja a belsője, akkor nem hinném, hogy akadályokba ütközne a magasság. Ha bevalljuk, ha nem, ha egy ismeretlennel kezdünk, vagy épp emiatt nem kezdünk el társalogni, az a külsőségeken alapul! 23/L (a 173cm magas)
2010. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

18:44

De a nők nagy része igen is úgy tartja, hogy egy pasi csak akkor igazi férfi, ha magas 180 vagy 185+, ez tény, bárkitől meg lehet kérdezni.Előbb tartanak férfinak egy magas pasit mint egy 176centist, na most nem tudom miért van ez így, de kénytelen vagyok elfogadni hogy így van mert ezt diktálják a nők.Más részt meg sok a magas 170 feletti csaj.

2010. júl. 23. 18:47
 14/21 anonim válasza:
Tény, hogy magas lányok vannak szép számmal, de vannak ám alacsonyabbak is! :) Ezen ne rágódj!!! A FÉRFIASSÁG MÉG MINDIG NEM A MAGASSÁGON MÚLIK!!!!!
2010. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

18:49

Örülök hogy te így látod, szerintem is így van, de a tapasztalatom az, hogy egy 150 centis lány is ha két pasi közül kell választania a magasabbat választja.Sok nőtársad sajnos veled ellentétben úgy véli, hogy a magasság férfias, aki meg nem ér el X centit az nem férfi csak hím nemű.

2010. júl. 23. 18:54
 16/21 anonim válasza:

HÁT JO NAGY HÜLYESÉGEKET BESZÉLSZ!

ÉN 167VAGYOK ÉS SZERETNEK A CSAJOK:p:p

2010. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Még mindig a 173cm-es lány vagyok, én voltam 18:49-es is! :) Ez nálad szerintem valamiféle lelki dolog, amit próbálsz magadnak bebeszélni, mert talán volt néhány ilyen tapasztalatod! Ne tedd! A magasságodon nem fogsz tudni változtatni, ez nem egy orr, melyet átalakít egy plasztikai sebész, ezt el kell fogadnod és ne lásd olyan borúsan a helyzeted, hisz nem 150 centi vagy (na meg akkor sem kellene)! Üdv: Z
2010. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De hát te is azt írtad, hogy nálad ez nem nyerő, nem elég magas.Én pedig ugyebár úgy választok párt magamnak, hogy nem érdekel hogy egy magas velem vagy magasabb ha megtetszik, mert belőle csak 1 van a világon, de az ilyen magas nőket zavarja.
2010. júl. 23. 19:34
 19/21 anonim ***** válasza:
Sztem a 176 cm, fiúknál olyan átlagos magasság, és ez tényleg attól függ h mekkora a barátnőd. Sőt valahol/valakinek magasnak is számít a 176, a csajnak aki meg magasabb nálad hát annak kicsinek/kisebbnek tűnsz.Am meg nem értem h miért a magasságon múlna mondjuk 1 párkapcsolat, ez hülyeség szerintem...
2010. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
És mondjuk 165-170 cm es lányokhoz kicsi lennék szerintetek?
2010. júl. 24. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!