Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nök, lányok ha egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, lányok ha egy fiatal férfi tud fözni az tetszik!? 27F

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik. Ha együtt csináljuk az mégjobban.
2020. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha megkínál, szívesen elfogadom, de nem kötelező rám főzni, ahogy nekem sem másra. Eddig még nem haltam éhen.
2020. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lachesys ***** válasza:
92%
tezszik, de ettol meg nem omlok a karjaiba. mondjuk mit jelent h tud fozni? az h tudjon rantottat csinalni meg sulthust eleg alap, ha en beteg leszek pl nem kapna kajat a gyerek v mi? de a baratom meg pl kacsamellet sutott vmelyik nap edesburgonyapurevel es pikans szilvaszosszal. ez a szint, amit nem varok el, de orulok neki.
2020. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor, ha nagyon jól főz, egyébként nem.
2020. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy tetszik. Főleg, hogy én nem tudok. 😃
2020. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább alapelvárásnak mondanám, mert nem szívesen engednék olyan embert az otthonomba, aki a ház körüli általános munkát (mosás, főzés, takarítás, stb) képtelen ellátni és felosztani velem. Párom is ennyi idős volt, mint te, mikor összejöttünk, örültem neki, hogy tud főzni, de inkább olyan "huhh, ezt is kipipálhatjuk" érzés kerített hatalmába. Mindenesetre semmiképp sem hátrány.
2020. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy imponál a nőknek. Menő, macho dolog. Filmsorozatokban (Dr House stb.) is gyakran főznek a macho pasik.
2020. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, de különösen nem izgat.
2020. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan!
2020. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen értékelendő, még akkor is ha csak egyszerűbb ételeket tud készíteni. Ugyanakkor szerintem egy igazán jó pörköltöt, slambucot, bográcsos kaját csak férfi tud főzni. Legalábbis nekem eddig ez a tapasztalatom
2020. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!