Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek megpróbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek megpróbáljam vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon kedvelek és rajta is azt vettem észre hogy az érzés kölcsönös, meg is hívtam egy kávéra és jót beszélgettünk. Megkértem hogy tudna e segíteni a tanulásban szombaton, mondta h tud és meg is dumáltuk hogy feljön hozzánk és itt el is érkeztem a kérdésem lényegéhez, rámenjek vagy sem? Korai lenne még? Mert nem rég óta ismerem de nagyon kedvelem és kívánom de nem szeretném elrontani azzal h rámegyek és utána esetleg egy nyomulós szemétnek fog tartani és nem áll velem szóba, de nyilván ő sem buta felhívtam hozzánk holott alig ismerem lehet hogy ő is azt akarja hogy menjek rá? Esetleg ha nem teszem meg akkor meg pont attól fog egy félénk szerencsétlennek tartani és utána nem vesz majd komolyan? Szerintetek fék vagy gázpedál?

2020. jan. 5. 04:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Be lehet próbálkozni, csak ne ess túlzásba. Szóval szerintem egy csók simán elcsattanhat, aztán utána úgyis kiderül, hogy akar-e többet.

21/L

2020. jan. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!