Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjak még idő ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak még idő ennek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már régóta ismerjük egymást,kb egy hónap találkozgatás utan decemberben elejen osszejottunk. En kezdek beleszeretni. Azt tudni kell rola,hogy nagyon nehezen nyilik meg. Nehez gyerekkora volt es sok csalodas erte mar az evek alatt. Az elejetol kezdve kedves hozzam. A gesztusai azt aruljak el hogy tenyleg nagyon kedvel (szeret). Hozzam er,simogat,puszit ad. De van hogy napokig nincs is szex. Mondjuk ez nem akkora problema,mert lehet ennyi az igenye. Viszont neha pedig ugy erzem rajta,hogy nem is igazan akarja ezt az egeszet. Van hogy atmegyek ad egy puszit a szamra es csak ennyi egesz este. Multkor nagyon osszevesztunk es otthagytam. Amikor visszamentem akkor beszeltem az anyukajaval es mondta,hogy szerinte szeret,mert amikor ott hagytam latszott rajta hogy igy megzuhant. Csak o nagyon nehezen mutatja ki az erzelmeit. Nem akarom ot letamadni ezzel az egesszel,de szeretnem tisztazni hogy o tenyleg komolyan gondolja e velem,mert neha ugy erzem csak elvagyunk mint ket barat. Hogy hozzam fel neki? Varjak vele meg?
2020. jan. 4. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj te semmivel, hanem beszéld meg vele.

Arra ügyelj, hogy ne légy követelőző, leszámoltató és beszámoltató. Legyen előtted, hogy nehezen nyilatkozik, nehezen nyílik meg. Kedves hozzád, puszilgat. Hol van az előírva, hogy mindig nyalni-falni kell egymást??!!

Egy hónapja jöttetek össze. Ha már minden szexpózt kipróbáltatok volna, akkor az nem tetszene, hogy így "lerohant" és nagy iramot diktál? Alkalmazkodj kicsit hozzá, értsd meg őt, ápold a jó viszonyt az édesanyjával, főleg, ha már régebben ismeritek egymást.

Ffi.

2020. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne várj vele, beszéld meg ezt vele, ha nehezen beszél erről, nehezen nyílik meg, akkor lehet jobb lenne ha leírná , hogy mit gondol erről a dologról , kettőtökről.

Én is nehezen nyílok meg, de az exem miatt megtanultam hogy kell a kommunikáció. És először írásban tudtam csak összeszedni hogy mit is érzek , gondolok. Aztán már ment szóban is. De még jelenleg is , írásban jobban meg tudom fogalmazni, jobban összeszedni, hogy mit szeretnék mondani. Egy próbát megér nálatok is! Csak be kell ismerje, meg kell érezze hogy jó ha kommunikál a veletek kapcsolatos dolgokról.

2020. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!