Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hüvelyem szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj a hüvelyem szex közbe és úgy amúgy is mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a bal oldali méhem legalábbis úgy érzem hogy ott nagyon alul fáj ha lépek ha fekszek mindig :S nagyon rossz érzés. Szex közbe pedig a hüvelyem fala fáj mintha megrepedezne vagy én nem tudom, de nem a be nedvesedéssel van a gond mert azt éreztem hogy nedves vagyok hanem amúgy is nagyon fáj. De pasimmal már sokszor szexeltünk eddig nem volt ilyen probléma de amióta naponta 2* vagy vagy többször csináljuk fáj. Mit tegyek? Túl sok a szex? De akkor is fáj ha napi egy szex van :S
2010. júl. 21. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden rosszindulat nélkül, szerintem amíg nem tudod, hogy csak egy méhed van (és nincs bal ill jobb oldali) addig ne nagyon szexelj.
2010. júl. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és nézesd meg. Ennyi.
2010. júl. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, ez nőgyógyász, tényleg menj el, a fájdalomnak oka van, és egyébként tényleg csak egy méhed van.


[link]

2010. júl. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
El írtam a petefészek helyett. Bocsi a pontatlanságért de nagyon kész vok ez miatt :(
2010. júl. 21. 04:13
 5/7 anonim ***** válasza:
több oka lehet ( bakteriális fertőzés, ciszta, mióma, stb.), sürgősen menj nőgyógyászhoz!
2010. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Figyu! Ha fáj a lábad, akkor megkérdezed a neten hogy mi van ahelyett hogy elmennél orvoshoz? Na most tényleg? Ha ahhoz felnőtt vagy hogy szexelj, akkor légyszíves vedd a fáradtságot és menj orvoshoz. Meg ne műtsünk itt?
2010. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden kérdezőnek ezt írod?

Ha nem tudsz értelmesen válaszolni légy szíves ne válaszolj!!!

2010. júl. 21. 18:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!