Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy "nyomozott"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy "nyomozott" utánam?

Figyelt kérdés
Van egy szerintem 30-as, velem kb. egykorú eladónő egy üzletben. Nem vagyunk közeli barátok, szoktunk váltani pár mondatot, viccelődünk stb. Előfordult, hogy megkérdezte, mi újság, vagy mondta, hogy mondjak valami jó hírt, és volt, hogy bókoltam neki, illetve amikor befestette a haját, akkor látszott, hogy jólesett neki, hogy észrevettem, de azért közöltem vele, hogy az új és a régi hajszínnel is ugyanolyan tuti nő. A múltkor megkérdezte tőlem, hány éves vagyok. Visszakérdeztem, hogy szerinte mennyi, és ami nagyon meglepett, eltalálta. Kérdeztem, honnan tudja ilyen pontosan, erre nevetve csak annyit mondott, hogy ő meg tudja mondani, mert jó érzéke van ehhez. A poén az egészben az, hogy simán letagadhatok vagy tíz évet, eddig még soha senki nem találta el a koromat, de még a közelében sem nagyon jártak. És ha megmondom az igazat, akkor meg szoktak lepődni, és nem akarnak hinni nekem. Szerintetek lehet, hogy valamilyen csalafinta úton járt? Amúgy tudjuk egymás nevét, volt olyan alkalom, amikor kétszer-háromszor is csak úgy a keresztnevemen hívott, még olyan is volt, hogy becézett. Az egyik kolléganője tudja az életkoromat, régebben ő is ugyanúgy megkérdezett, hogy hány éves vagyok, de ő is egy tízessel kevesebbre tippelt. Szóval ti mit gondolnátok erről a helyzetről? Mennyi esélye lehet annak, hogy valaki pontosan eltalálja a másik ember életkorát úgy, hogy az illető mindenki szerint fiatalabbnak tűnik a koránál?

2019. dec. 28. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de miért tulajdonítasz ennek akkora jelentőséget?
2019. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a kollegina tudja a korodat nem kell egy Sherlocknak lennie a csajnak, egy sima beszélgetés közben is elhangzik egy ilyesmi.
2019. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Oké, de amikor a kolléganője kérdezte, az hónapokkal korábban volt. Ha engem nem érdekelne valamilyen szinten a másik ember, tutira nem jutna eszembe, hogy hónapokkal később foglalkozzam az illető életkorával, még ha korábban említette is nekem valaki, hogy "X. Y. ennyi és ennyi éves". Másrészt meg akiről semmit sem akarok tudni, attól valószínűleg pont nem azt fogom megkérdezni, hogy hány éves, sőt, semmit sem fogok kérdezni, max. udvarias bájcsevej szintjén valami általánosságot. De lehet, hogy csak én vagyok rosszul összerakva.
2019. dec. 28. 22:06
 4/6 A kérdező kommentje:
#1: Csak azért, mert ha esetleg külső forrásból tudta meg, akkor feltehetően valamilyen szinten érdekelhetem. Nekem mondhatnak bárkiről bármit, ha nem érdekel az illető, akkor úgyis el fogom felejteni róla azt az adott információt. És szerintem az életkorra való rákérdezés sem olyan, mint egy egyszerű udvariassági formula.
2019. dec. 28. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez pont nem egy nagy volumenű dolog. Van, hogy én is kérdezek valakiről, hány éves mit dolgozik ilyen apró dolgok. Nem udvariasságból csak pl szóba kerül az adott illető. Ezt nagyon túl gondolod.
2019. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy éppen valaki említette neki pont a fiatalosabb kinézeted miatt, hogy tudtad, hogy az a srác x,y éves...


Szerintem is túlgondolod ezt a részt.

2019. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!