Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt hogy intim tájékon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy intim tájékon fájdlamat okoztál magadnak vagy másnak?

Figyelt kérdés
nemiszerv beverésére meg ilyesmikre gondolok, íed le hogy fiu vagy lány vagy, és mennyi idős voltál akkor
2010. júl. 20. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tökön rugtak foci közbe :D
2010. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és utánna vissza is kapta :D
2010. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
huu én 1x foci edzésen...1 lány volt a csapatba és ö pont tökkön tudot rugni labával..már akkor tudtam tehetséges a lány :D:D F / 23
2010. júl. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és neked kérdező volt már ilyen "élményben" részed? :D

vagy miért kérdezed?:D

2010. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszer belekönyököltem véletlenül a barátom ágyékába. :S:S Hát igen, elég szerencsétlen vagyok. :S:D
2010. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lovaglás közben, kicsit mellé csúsztam. Nagyobb volt az ijedelem, mint a fájdalom, de hála nem történt nagyobb baj.

Mindkettőnknek kicsit fájt.

2010. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néhány hete, mikor mentem fel a lépcsőházban a lépcsőn, megcsúsztam. Belekapaszkodtam a barátomba, és magammal rántottam véletlenül. Így mindketten leestünk (csak egy-két lépcsőfokot), és véletlenül beletérdeltem neki oda. Sajnos elég szerencsétlen vagyok, mindig sikerül el esnem valahogy:D:S
2010. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy haverral iszogattunk meg minden, aztán valamin összevesztünk mire én tökön vágtam erre ő tökön rúgott. Aztán még 2-3x. Akkor hagytuk abba amikor már a hányinger kerülgetett.
2010. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyszer táncoltunk az azóta már barátnőmmel és az egyik kirúgásnál elképesztő nagyot belerúgott a tökömbe...igaz utánna félre hívott és a szájával egy kicsit megnyalogatta
2010. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pogó közben véletlenül úgy mellbevágtak, hogy 3 napig fájt... na az nagyon rossz volt.


18/L

2010. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!