Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Körte ízű rózsaszín felhő lesz az integrál videókártyád körül.
2010. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lyon ***** válasza:
100%
Onnan, hogy pillangók vannak a hasadban ha rágondolsz, vagy ha vele vagy! Már a puszta gondolatától jól érzed magad és ha csak egy percre hagyod magára már hiányzik. Ha a szakadó esőben padon mellette ülsz, még akkor nagyon jól érzed magad!!!! Én így tudtam meg!!!!!
2010. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

How does she know that you love her?

How do you show her you love her?

How does she know that you really, really truly love heeeeer?? XD

2010. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lill* ***** válasza:

00:14

FUCK YOU:d

2010. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugy hogy amikor eszedbe jut, piros majmok potyognak az egbol, kek pillangokat szarsz es nem erzel mas szagot a testnedvek allot szagan kivul.

Hulye kerdesre hulye valasz, barom.

2010. júl. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez miért hülye kérdés??
2010. júl. 20. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!