Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kéri mindenki tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéri mindenki tőlem hogy csajozzak, ha még egyszerűen nem akarok? 17F

Figyelt kérdés
Mindenki csak ezt kéri tőlem egyfolytában, hogy csajozzak, csajozzak és csajozzak... Család, barátok, szal tényleg mindenki. :P De én nem szeretnék még. Mindig csak a kosarat kaptam, a jó ég tudja hogy hányszor, SEMMI kedvem a dologhoz, nem akarok harcolni. A szerelemnek van egy rossz oldala is és már eleget voltam abban a légkörben, tökéletesen megvagyok nélküle is. Nincs kedvem kínozni magam. :P De akkor miért eröltetik a dolgot, hogy hajrá, gyerünk, fiatal vagy meg nem hagyhatod ki stb... Marhára idegesítő! Mit számít, hogy még nem csókolóztam, ez nem az én dolgom? Miért zaklatnak ezzel mindig?
2010. júl. 18. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
neked akarnak jót, mert a szerelem igazán jó dolog. viszont ezt eröltetni nemlehet egyszer úgyis eljön (legtöbbször váratlanul)
2010. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szerencsére sosem adtam fel, mindig tanultam a kudarcból és végül sikerült megtalálnom álmaim hercegnőjét:) Szal, ha kudarc ér, pihenj kicsit, aztán fuss neki újra! Ne törődj azzal, hogy mondják h csajozz...
2010. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
figyelj egy hétig minden másnap vigyél ha egy másik csajt akkor békén hagynak meglátod nem kell hogy legyen valami csak vidd fel egy indokkal és ennyi :D
2010. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én mondok neked valamit ha nem akarsz csajozni akkor pasizz légy ..zi ha már a csajok nem kötnek le ;)
2010. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsen veled semmi baj, nem éri meg a csajozás ugyse
2010. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

21:59


Ezzel nem értek egyet! Mert a csajozás igenis szép dolog volt nekem is, egészen addig amíg jöttek a pozitív visszajelzések. :) Ám amint kudarcba fulladt minden, vagy gonoszkodott a lány, na, elment a kedvem az egésztől egy darabig... Meghát a sok kosár, 10 fölött simán van már... DE! Tudom, hogy kűzdeni KELL, ha az ember szeretne barátnőt, csak jelenleg nincs kedvem harcolni. EZT nem képesek elfogadni nekem. :(

2010. júl. 18. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is fárasztanak már évek óta. Nagyon idegesítő. De legalább az "ugye nem vagy meleg?" kérdés nem volt még...

21f

2010. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát a szerelem az qurvára nem szép dolog, de mindegy....padlóra küld nyílegyenesen....fel sem kell venni, amit mások mondanak...ilyen egyszerű...
2010. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!