Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem tetszik,beszélgetünk már és én azt vettem le,hogy tetszek neki. Most felszeretném venni msn-re,de félek attól,hogy nem tudok majd vele miről beszélgetni? Ti,fiúk miről beszélgetnétek szívesen egy lánnyal,hogy aztán ti írjatok rá a lányra?
2010. júl. 18. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, miről...:) Az a lényeg, hogy jól érezze magát veled közben:)
2010. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a hüvelygombáról....
2010. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan vedd fel msnre, mindig van téma. youtube videók, viccek, bármi ami mindkettőtöket érdekel
2010. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 wh0areyou válasza:
Webcam sex? ^^
2010. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a lényeg hogy legyen benne visszacsatolás kölcsönös érdeklődés... mert te írhatsz neki hogy képzeld voltam ma vásárolni a barátnőkkel vagy nemtom és akkor csak annyit ír hogy tök jó de nem kérdezi meg hogy mit meg hogy hol meg ilyenek akkor nem érdekled... bár lehet hogy csak rossz napja van
2010. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a cserebogarak nemi életéről....:D

neked sem lehet valami színes a fantáziád....

2010. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!