Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy zavar, hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy zavar, hogy engem nem akar eltartani?

Figyelt kérdés

A párom előző párját es a nő anyját is eltartotta. Az exe sosem, az anyós pedig nagyon ritkán dolgozott. Náluk lakott, mi meg albérletben lakunk.

Ismerkedésünk elején mesélte, hogy mindenből a legjobbat vette nekik.


Amióta mi együtt vagyunk az nem zavarja hogy en heti 5-6nap napi 10orat dolgozom.


2019. nov. 8. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Aha. És ha a párod akarja, hogy most te tarsd el őt mert nem fair, hogy őt nem tartották el az előző kapcsolatában? Gondolom sokat dolgozik ő is, hát kijár neki egy kis pihenés.
2019. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert neked nincs lakásod, ahova költözhetne, mint az előző nőjének.


Amúgy meg minek tartana el bárkit is? Tartsd el te őt.

2019. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, hogy valaki tanul a hibájából és nem lesz újra balek. :)
2019. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem lesz többé balek. Normális férfival ezt egyszer lehet max. eljátszani.

Ha ezt te nem így gondoltad, akkor keress másikat.

2019. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tanult a hibajabol.

Valoszinuleg nem gazdag mert kulonben nem alberletben lennetek.

Mit kapna cserebe ha eltartana teged? Valoszinuleg semmit, akkor meg mi ertelme. Van munkad, keresel te is penzt.


Az elozo parjanak a hazaban lakott, nem kellett alberletet fizetni, most meg kell alberletet fizetni. Tobb penze menne el most mint korabban ha teged is eltartana.

2019. nov. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy te nem vagy olyan semmirekellő.

Nem olyan buli évekig nem dolgozni, mástól függni. Szakitaskor ez még rosszabb és ráadásul a nyugdíj is kevesebb lesz.

Szerintem ne is gondolkozz ilyeneken, örülj, hogy független lehetsz, nem kell magad alarendelni.

Mert bizony sok esetben hatalommal is jár ez az eltartás. Szerintem többe is néz téged

2019. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Miért kéne eltartania egy "elvileg" felnőtt, érett nőt?


Örülnöd kéne, hogy nem függsz tőle, de téged pont ez zavar... wtf?

2019. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te valami troll vagy :D
2019. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jogos, hogy ez zavar téged.

Ettől függetlenül elég hülye a pasi, hogy elmesélte neked, olyan szintig, hogy "mindenből a legjobbat" vette nekik anno. Az ilyenről inkább hallgasson az új kapcsolatban.

2019. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán tanult a helyzetből és nem akar mar ilyen szituációban lenni! Értd meg gondolom neki sem volt könnyű! Miert tartana el téged? Egészséges vagy aki alkalmas munkára másreszt van saját kereseted nem jobb így? Mindig kuncsorognál nála penzért?
2019. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!