Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Tutajos" vagyok nagyon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Tutajos" vagyok nagyon, szerintetek mit jelenthet ebben a formában?

Figyelt kérdés

Kaptam egy üzenetet egy hete a volt tanáromtól (most ballagtam középiskolából), és azt írta, hogy látott, nagyon "tutajos" vagyok, megkérdezte, hogy mi van velem, hogy telik a nyár...


Ja, és érettségi után kaptam tőle egy tábla finom csokit, nagyon meglepődtem, mert csak nekem vett az osztályból.

Szerintetek mire véljem ezt???

Ő 40 éves férfi, én 19 éves lány.


2010. júl. 17. 01:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tutajos az faszállítót jelent..

És szerintem baromira közönséges és a helyedben meggondolnám, hogy aki így közeledik, mennyire tisztelhet Téged. Tartsd már többre magad és attól hogy jól néz ki, ne az domináljon, azaz ne csak az domináljon és ha jól meg vana családjával, akkor meg pláne hagyd a francba.

2010. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De minek ír ilyet akkor??? :S Amúgy csúnya felesége van, nem is értem.. bár az egy jó pont, hogy nem a külsőre ment, hanem belsőre! Csak nem értem nekem minek ír ilyet!?!?!?!?!?!?! Amúgy így visszagondolva suliban is sokszor kezdeményezett beszélgetést, és nem csak az anyagról, hanem magánügyeimről is, de azt csak egy szimpla kedvességnek gondoltam, h érdekli mi van a tanítványával..
2010. júl. 17. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!