Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen stílusú emberről?

Figyelt kérdés

Először is, nem azért kérdezem, hogy a romokban heverő egómat akarjam felépíteni, egészséges önbizalmam van. Csak csináltam egy személyiségtesztet, amin ez a szöveg jött ki, és valóban ilyennek ismerem magam. Viszont talán nagyon kevés ember van, aki ilyen részletességgel ismer, és mivel az összes itt felsorolt tulajdonságot elég nehéz lenne egy embernek egyszerre megmutatni, ebben a formában egyszerűbb módon kaphatnék visszajelzést a személyiségemről.Tehát:


"A flegmatikus ember nyugodt, higgadt és gyakran látszik érzelem nélkülinek. Nagyon nehéz motiválni, vagy valamilyen cselekvésre indítani. Szeret olyan dolgokat csinálni, amik nem vesznek túl sok energiát igénybe. Pozitívak és nyugodtak a legmelegebb helyzetekben is. Passzívan szociálisak, mert sokkal jobban szeretik az embereket figyelni, mint aktívan részt venni egy beszélgetésben. A munkahelyen az együttműködésükről híresek.

ERŐSSÉGEK: A flegmatikusok diplomatikus emberek; stresszhelyzetekben jó és kívánatos a jelenlétük. Könnyedek és rokonszenvesek. Sok fajta emberrel jól kijönnek. Kompetensek, folytonosak és ezen túl tehetségesek adminisztratív feladatokban. Csendesek, nyugodtak, lazák és kiegyensúlyozottak. Együtt érzők, kedvesek és jók a közbenjárásban és béketartásban. Nyomás alatt jól teljesítenek. Beszélgetés közben figyelnek a másikra. Szeretik a legegyszerűbb, legkönnyebb megoldásokat megtalálni. Jó emberismerők és általában sok barátjuk van. Türelmesek, elfogadóak és természetesek. Nagyon száraz a humoruk és könnyű velük lenni.

GYENGESÉGEK: A flegmatikusok gyengesége az, hogy sokszor nincs motivációjuk, lusták és fásultak. Nehezen döntenek és hajlamosak az önzésre. Mivel jellemző rájuk a hanyagság, elképzelhető, hogy nemtörődömnek, hidegnek tűnnek és úgy érezzük, hogy nem vagyunk nekik szimpatikusak. Kerülik a konfrontálást és van amikor a békesség érdekében olyan kompromisszumokat kötnek, amiket igazából nem tudnak hosszú távon vállalni. Passzívan lázadók, kizárják azt, ami nem tetszik. Kerülik a felelősségeket. Önigazolóak és nem igazán szeretnek célokat kitűzni maguk elé. Utálják, ha rá vannak valamire kényszerítve. Ellenzik a változást és semlegesek mások terveivel szemben. Szeretnek másokat bírálni, cikizni és éles nyelvűek is lehetnek. Nehezen lehet őket megismerni, mert nem sebezhetők, elrejtik érzelmeiket és kerülik a nehéz helyzeteket. Mindig a legsimább, legkevésbé energiaigényes utat választják.


2010. júl. 16. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
én is akarok ilyen tesztet:D
2010. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire hiteles volt ez a teszt, ezért ajánlom figyelmedbe: [link]
2010. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A teszt egyáltalán nem volt hiteles, a teszt előtt is már jól ismertem magam, csak így szépen megfogalmazva, és összefoglalva én sem tudnám jellemezni magam.
2010. júl. 16. 22:57
 4/10 anonim ***** válasza:

fészbúk? :D Nekem melankolikus jött ki:)


20L

2010. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is flegmatikus vagyok. De erre teszt nélkül is rájöttem:)
2010. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én eddig ahány ien tesztet kitöltöttem egyik se adta ugyan azt sőt még hasonlót se mint amien vagyok... Iskolába nekünk kötelező volt 9. be ott akkora baromságot kaptam, hogy röhögve dobtam ki a szemétbe az eredményt mert semmi nem volt igaz amit írt rólam...
2010. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
belinkelnéd ahol ezt csináltad?
2010. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Facebookon volt, nem tudom így működik-e a link:


[link]

2010. júl. 16. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
köszönöm :P
2010. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jé, hiszen ez én vagyok...

Na, mindjárt kipróbálom nekem mi jön ki.

2010. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!