Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 14. születésnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a 14. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba és meghívott születésnapi bulijára,el is fogadtam a meghívást azzal nincs is semmi baj.De nem tudom h mit vegyek neki.Tudom h még naon fiatalok vagyunk mert még csak 14éves lesz és meg 13vagyok.De nem tudom h mit kéne vennem egy 14éves fiúnak.Léccy írjarok jókat!!!!! Naon fontos lenne. L/13

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokot!


2010. júl. 16. 13:48
 1/10 anonim válasza:
www.mitvegyunk.ajandekba.fasterr.com
2010. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem valami olyat amiben va egy kis visszafogott romantika, kis szivecske vagy valami, én annó barátnőmtől egy őáltala készített könyvjelzőt kaptam, imádtam...TAM...nagymamám úgy eltette (vagy kidobta) h azóta sincs meg...
2010. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szval az én tippem könyvjelző (ha nem is te csinálod)
2010. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lego. olyat, amire az van irva, h 12-16.:D
2010. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak még az a baj hogy ő nem tudja h én szerelmes vagyok belé.És félek neki elmondani mert az ő szemében én vagyok a legjobb lány barátja,és lehet hogyha elmondanám neki akkor eltávolodnánk egymástól.Én még arra gondoltam h nem mondom el neki hanem olyan szavakat fogok használni amiből rájöhet. Szerintetek ez joh ötlet?

Amúgy köszi a válaszokat.

2010. júl. 16. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. :) Van valamilyen hobbija?
2010. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát szeret focizni de csak az emeletről lejön és a haverokkal csak ott focizik.Ha ráér akkor szinte minden nap.De ha én a barátnőmmel odamegyek akkor odajön hozzánk meg ilyenek.És csak úgy puszikat is ad:)
2010. júl. 16. 14:33
 8/10 A kérdező kommentje:

én még esetleg arra is gondoltam hogy veszek neki egy plüss macit és az az lesz ráírva hogy:"a legjobb barátomnak" vagy mondjuk egy poharat.

Ez szerintetek jo ötlet?

2010. júl. 16. 18:17
 9/10 martinka000 válasza:
plüss maci nem jó..sztem matchbox...vagy.esetleg faépítő kocka....istenem..ennyi idösen...örültem hoy szülinapomon anyutol kaptam valamit...
2010. júl. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát mivel a legjobb fiú barátom és szinte minden nap együtt vagyunk vagyis baráti körben és nekem is a legjob barátom és neki is én ezért nem állíthatok be üres kézzel hozzájuk.
2010. júl. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!