Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívjam vagy ne hívjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam vagy ne hívjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már hetek óta besezélgetünk, szinte mindennap. De elromlott a nete, 13.-n küldött egy esti smst, amiben azt is írta másnap felhív...azóta sem hívott. És ma már 16.-a van. Msn-re sem jött fel, lehet mert még mindig nem jó a nete. De picit aggodom, lehet, hogy már nem szeretne velem beszélni? Mit tegyek?
2010. júl. 16. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:

várnod kell - ne hívd fel

22F

2010. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

R

Szerintem neeeeee hívd fel. Egy csajban legyen tartás. Amúgy jobb ha megszokod, hogy a pasik nagy többsége olyan, hogy "oké majd felhívlak" az tuti elmarad :S. Szerintem ne hívd fel.


17/L

2010. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és nem fogom felhívni.
2010. júl. 16. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:

nehogy felhívd,majd hív ő ha akar.

15/L

2010. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, ígérem nem hívom. Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 16. 12:01
 6/10 anonim válasza:

Szerintem se hívd még fel , ha csak közbejött valami , ami miatt nem tudott telefonon se keresni , akkor azt később amúgyis megtudod, vagy elmondja. Mert ezek után muszáj lesz valami magyarázattal elődrukkolnia.

De ha nem akkkormeg sajnos nem is érdemes vele foglalkozni.

16L

2010. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez nagyon érdekes,mert én is megismertem egy srácot pár hete,és telón is beszéltünk,de elromlott a nete és nem tudunk beszélni.Én küldtem neki sms-t hogy mi van vele,de már lassan egy hete nem válaszolt.Én felhívom,h megtudjam mégis mi van vele,és megkérdezem h miért nem adott magáról életjelet.Szerinmtem ha nem keres még pár napig akkor hívd fel h megtudd mégis méirt nem hívott.
2010. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

14:57

Mégis milyen a srác?Balhés meg írnál róla pár dolgot?Ha nem baj.Mert lehet h csak véletlen az egész h mindketten így jártunk,csak én sem tudok semmit a srácról,és neki is elromlott a nete és msn-re se jött még fel.Lehet h csak véletlen.Köszi előre is ha írsz róla valamit. 16/l

2010. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se hívd fel.

Ha szeret akkor fog érdeklődni felőled vagy felfog hívni.

Lehet hogy a telóján nincsen pénz:)

2010. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívott már azóta? :(
2015. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!