Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj? :S (A többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj? :S (A többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy normálisan megjön minden hónapban a menstuációm, de előtte egy hétig, közben, sőt utána is egy hétig fájnak a melleim.

Majd szét durranak, meg tiszta kemények...

A barátom azzal nyaggat, hogy biztosan terhes vagyok, de menstruálok rendesen.

18/L vagyok, nőni már nem hiszem, hogy nőnek. Orvoshoz meg nem akarok menni, mert ha megnyomkod tutira megharapom :)

Mitől lehet? Másnak is van ilyen?Kort is nemet is légyszi!


2010. júl. 16. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.Ha ennyire fáj,inkább menj el orvoshoz..:S Vagy legalább beszélj olyannal,aki ért az ilyenhez.. Lehet,hogy később rosszabb lesz.:/

Jobbulást :)

2010. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám mondta hogy az első szexuális együttlétután a tested minden menstruációval felkészül arra hogy lehet gyereked és hogy majd tejet tudj termelni.. pár hónap és már nem lesz olyan rossz a helyzet
2010. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

R

Ez annyira természetes, minthogy vannak lábaid. A hormonok dolgoznak keményen. Nekem is feszül és fáj már előtte egy héttel. A 2. napon meg fáj a "bal" fenekem:D.. nagyon. 10 percnél tovább nem is bírok állni. Ez mindenkinél máshogy jön elő. Ne aggódj, ez természetes. És a testünk 21 éves korig fejlődik. Hallottam olyat, hogy egy csaj megakarta műttetni a melletim 20 évesen,de várt, és 21 évesen kezdett el neki nagyobbodni. Tehát, ezzel nincs semmi baj. Nyugi:)


17/L

2010. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor köze van a menstruációhoz??

És mégis meddig kell még szenvednem?:) Míg menstruálok?...

2010. júl. 16. 11:52
 5/12 anonim ***** válasza:

R

*melleit

bocsi:P

2010. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

R

Tuti, hogy köze van hozzá. Nem aggódj. Az, hogy meddig fog fájni, azt nem tudom. Gondolom addig, amíg menstruálsz. De lehet, hogy van olyan gyógyszer, ami tud segíteni. Vagy ha szedsz fogamzásgátlót, akkor lehet h az is helyrerak:) de nem tudom..


17/L

2010. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót, nem akarom hormonokkal bombázni a testem. Attól még jobban fájna a mellem szerintem...

Most fogok nuvaringet használni, csak várom, hogy megjöjjön :)

2010. júl. 16. 11:57
 8/12 anonim ***** válasza:
A barátod kissé hülye, már ne haragudj. Olvass utána Google-ban a menstruáció tüneteinek és hogy mi számít kórosnak. Ez semmiképp.
2010. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Butuska, a Nuvaring ugyanúgy hormonális fogamzásgátló... :)
2010. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de a fogamzásgátló tabletta végigmegy az egész mindenemen, azért hogy lent hasson. A hüvelygyűrű, meg ott hat ahol kell. Erre gondoltam :)
2010. júl. 16. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!