Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesóm lehet hogy meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesóm lehet hogy meleg?

Figyelt kérdés
Mert van egy 9 éves fiútesóm aki néha úgy viselkedik mint egy meleg... kényeskedik és kérdezem tőle hogy meleg vagy?-és arra azt mondja,hogy igen!!! Ennél jobban semmi nem idegesít... szóval lehetséges hogy meleg??? Mert ha az lenne akkor én el se fogadnám tesómként... Mert tudjátok olyan lányos az arca és néha ha rásüt a fény akkor olyan mintha ki lenne festve az arca!!!
2010. júl. 16. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem célzás h járna veled? :D
2010. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod erről nem ő tehet ha az.Hogy mondhatod azt h nem fogadnád el tesódként?Ha mondjuk pár év múlva rájönnél h leszbikus vagy és elmondanád a tesódnak és kitagadna akkor nem csodálkoznál h te erről nem tehetsz és milyen gonoszak?
2010. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

bakker, 9 éves. persze, hogy fogalma sincs még arról, mit jelent melegnek lenni. gondolom a tévében látta/hallotta, hogy van ilyen. ha téged ez zavar, próbáld megnevelni. csak meg ne verd :)

egyébként hány éves vagy, ha 9 éves tesód van?

2010. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
hülye
2010. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a 9 éves tesód nem biztos,hogy pontosan érti,hogy mit is jelent az,hogy vki meleg..vagy csak szórakozik veled.

Amúgy meg miért nem fogadnád el?:| Lehet,hogy fura lenne a helyzet,de csak a testvéred..:S És ha nem is rögtön,de el kell majd fogadnod,hogy ő meleg...(már ha az).

Amúgy a szüleitekkel nem beszélted ezt meg,hogy miért viselkedik így a tesód?

2010. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

R

Attól még, hogy meleg valaki, nem kell kitagadni. Erről senki nem tehet. Vagy így született, vagy a neveltetés miatt válik valaki meleggé. Úgyhogy a véletlen az is, akkor fogadd el. Mert nem kis stresszel jár elfogadnia saját magát, illetve elmondani a családnak. Ilyenkor van a legnagyobb szüksége a család támaszára.


17/L

2010. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még csak 9 éves? Kérdezd meg négy év múlva. Ha még akkor is a homokozóban lesz, akkor ráérsz kitagadni :)
2010. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

szánalmas egy k*rva vagy te b*zdmeg :S

agyon kéne ütni az ilyet.

2010. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még 9 éves jó, hogy kerekebb, nőiesebb az arca, még nem kezdett el férfiasodni, szerencsétlent, ha nyaggatod tényleg az lesz, mert elhiszi, amit mondasz a tudatalattiban. Még csak 9 jó, hogy néha hisztizik, hiszen gyerek. Hagyd békén!
2010. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

9 évesen én már a puncit szerettem és "jártam" is egy lánnyal. :)

20/F

2010. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!