Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a történetről? Egy idegen nyelvű weboldalon találtam, és lefordítottam.

Figyelt kérdés

Létszükséglet



Nos, Kedves Olvasó, most megosztom Veled elfojtott vágyaimat. Olvasd, és élvezd!


Amikor fiatalabb voltam, jártam egy fiúval. Ő vette el a szüzességemet, és ami azt illeti, már az első alkalommal kihozta belőlem a nimfomániás, őrült sz_kát. Akkoriban kezdtem elgondolkodni rajta, hogy mi mindent próbálhatnánk ki együtt, és most leírom eme vágyak és újítások repertoárját. Sokszor, ha csak arra gondoltam, hogy milyen lenne Vele lenni, hogy miket csinálnánk, benedvesedett a p_ncim, és magamban akartam érezni azt a csodálatos f_szt. De sajnos a távolság miatt csak havonta egyszer-kétszer találkozhattunk, ami nekem hatalmas lelki fájdalmakat okozott. Ám kibírtam, mert tudtam, hogyha Vele leszek, földöntúli gyönyört élhetek át. Mégsem mondtam el Neki soha, milyen jó lenne, ha bizonyos dolgokat tenne velem. Miközben f_rka ki-be járt p_ncimban, perverz kéréseket susogtam neki legérzékibb hangomon, és láttam rajta, mennyire felizgatja. Keményebb már nem is lehetett volna a f_rka. Még szűz voltam, és nagyon fiatal, amikor rájöttem, hogy nekem az a legélvezetesebb orgazmus, ami apró fájdalommal párosul. Akkori szerelmem ezt meg tudta adni - hatalmas, gyönyörű f_rka alig fért be szűk p_ncimba, és ha tövig nyomult, az maga volt a megtestesült gyönyör. De térjünk a lényegre - avagy soha ki nem mondott perverz vágyaimra. Ezekre a gondolatokra mindig benedvesedtem, és minden erőfeszítés nélkül magamba tudtam volna fogadni, néhány perc elteltével. Sokszor szerettem volna, ha elég erőszakosan ledönt az ágyra, és teljes testsúlyával rám nehezedik. Érezni akartam a meztelen bőrét a bőrömön, kiszolgáltatottan fekve, mint egy pr_stituált. Szerettem volna, ha tövig belém vágja a f_rkát, és nem törődik azzal, hogy nekem jó-e. Azt akartam, hogy legalább egyszer életemben úgy d_gjon meg, mint egy k_rvát - vadul, nem törődve az érzéseimmel. Hatalmas orgazmusokat éltem volna át. Jól esett volna, ha tiszta erejéből megfogja a csuklómat, és leszorítja az ágyra, miközben erőszakosan számba nyomja a nyelvét. És aztán lassan, ám erőteljes mozdulatokkal végigsimítja-csókolja a testemet, hogy aztán a hüvelyembe vágja a nyelvét. Végtelenül felizgatott volna, ha erőszakosan, minden figyelmeztetés nélkül a hátamról négykézlábra fordított volna, hogy minden erejét beleadva belémvágja a farkát tövig. Azt szerettem volna, ha hátulról felnyársal. Azt akartam, hogy úgy bánjon velem, mint egy olcsó k_rvával. Hogy nekivágjon a falnak, felemelje az egyik lábam, és megb_sszon, úgy, ahogy még sohasem. De nem mertem elmondani neki ezen vágyaimat. Féltem, hogy kinevetne, vagy elhagyna azért, mert perverz vagyok. Pedig Ő is élvezte, amikor vadul meglovagoltam, vagy erővel megharaptam a száját, hogy a vére is kicsordult. A mai napig vágyódom ezekre a történésekre, de nem tudom, megkaphatom-e még. Az biztos, hogy életem legemlékezetesebb szeretkezése lenne, és mélységes hálát éreznék az iránt az illető iránt, aki ezen vágyaimat kielégíti. Talán megtalálom azt a személyt. Talán meg is adja, amire vágyom, és talán rá is szokom a szex eme formájára. Mindenesetre nem bánnám meg...Tudod, Kedves Olvasó, most, ahogy ezeket a sorokat írom, a bugyim már jócskán átnedvesedett a gondolataim hatására, és újabbak törnek fel belőlem...Egy férfit az őrületbe kergetni azzal, hogy mindenhol csókolom, csak ott lent nem, ahol a legjobban vágyja az érintésemet. Csak forró leheletemmel izgatni makkját, majd teljes hosszában végignyalni ágaskodó faszát. Ezek a gondolatok nagyon sokszor megfordulnak a fejemben egy nap folyamán. Egyszerűen ordítani tudnék a vágytól. És, Kedves Olvasóm...Neked mik az elfojtott vágyaid?


Egy 43 éves nő 2007. 04. 03.


2010. júl. 16. 04:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy.
2010. júl. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez a sztori kicsit hasonlít a Zongoratanárnö címü filmre...
2010. júl. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen barátnőről álmodoztam:) 29/F
2010. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is szerettem húzni így a barátom "agyát" :D

csak izgattuk egymást, nem is volt szex, de szerintem mindketten jobban élveztük, mint mondjuk egy aktust.

az új barátommal ezt sajnos nem tehetem meg, mert elég erőszakos tud lenni, ha benne marad, ami kikívánkozik.

2010. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a csaj írta, aki eme titkos vágyát akarja kielégíteni nem a férjével, mert az nem képes rá. Hát a válaszokat már megkapta. Amúgy meg ez csak tipikus fantázia, nem biztos hogy a valóságban is így élvezné. Sőt tuti hogy csalódna szerintem.
2010. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!