Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet legjobban lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet legjobban lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

És pl. egyedül hogyan lehet megismerkedni lányokkal? :D Csak azért kérdem, mert szeretnék több lány barátot, de nem tudom hogyan lehet ennek "nekifogni"... Ja, és akikkel ki szoktam járni, abban a társaságban nem valami sok lány van... vagy inkább mondhatni, hogy egy se... Szóval valami tanács? :D

Kösz előre is!


16/F


2010. júl. 15. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

bazzeg én elmegyek veled bulizni:D

16/L

2010. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

előző vok:D Az Erdélyt nem néztem...akk bocsí buli lelőve m én Somogyi vok:D de képz nmrég voltam Erdélyben:)széép

csak úgy mellékesen:D

és Azon belül merre lax?

jah és 17 vok bocsí nmrég volt szülinap még nem szoktam meg:$:)

2010. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kár. :))

Erdélyen belül Maros megye. :P Te merre voltál? :D

2010. júl. 20. 12:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Hargita megye ...remélem jól írtam:D
2010. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

:D na szia én voltam aki irta hogy a netet felejtsd el.

szal.. biztos vannak haverjaid, iskolatársaid, azokkal menj el valahova, és ők is hozzák a haverjaikat,havernőjüket :D szerintem ez tök jó. beültök valahova, sütizni,megisztok valamit,sétáltok egyet, kiültök a parkba, elmentek strandra.. erdélyben van strand, ugye? na akkor oda elmehetnél egyedül is, tudom hogy kellemetlen lenne egyedül elmenni strandra, viszont ha azt nézed, biztos lesz ott más is, megszólitod h szia gyakran jársz ide vagy ilyesmi :P:D bocsi ha nem tudtam segiteni az előző válaszommal, remélem ez már hasznosabb xD

sok sikert

2010. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!