Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek keres es ir ujra es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek keres es ir ujra es ujra, ha amugy engedelykeresbe van?

Figyelt kérdés
Azert szakitottunk, mert o teljesen eretlen, csajozgat fu faval erzelmileg meg kb semmit nem tudott nyujtani. Vegul o mondta ki hogy szakitsunk de en is terveztem. Kitorolt, letiltott mindenhonnan, de 2-3 hetente mindig ir. Pedig mar betettem engedelykeresbe, hogy megcsak veletlen se kapjam meg amit ir, illetve nem is valaszolok. Minek? Nem erzi gaznak?
2019. szept. 26. 11:05
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem érzi, próbálkozik tovább, hátha bejö(ssz/n).


Tessék szépen bannolni, és leszarni a vérbe.

2019. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ugyanugy azt is tudom, hogy stabilan 5-6 novel mindig beszelget/ talalkozik. Akkor miert nem hagy beken? Minek kell a volt baratnoje is..
2019. szept. 26. 11:10
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Mániákus, ennyi.
2019. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Azért hogy az 5-6 hoz hozzájön még egy lehetőség az ingyen szexhez...

Neki megér pár üzenetet hogy legyen hova üríteni ha beadod a derekad.

2019. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is volt ilyen, és nem akarta megérteni, hogy nem akarok semmit.

Na, egyszer aztán elmondtam, hogy sosem volt vele jó a szex, ezért nem szeretném.

Onnantól nem írt, mert összezúztam az egóját.

Sajnos van, hogy kikövetelik maguknak ezt.

2019. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ír, mert akivel már egyszer volt valami, azt könnyebb újra ágyba vinni.


Ezért is kereseik az exeket sokan(úgy is hogy már van másik jelölt/partner), oda már nem kell udvarolni, max felemlegetnek 1-2 pozitív közös élményt.

2019. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert van akinek semmi sem elég, szüksége van a folyamatos pozitív "önmegerősítő" visszajelzésekre mindenkitől (így tőled is). Ne foglalkozz vele, nem mindegy, hogy ki az aki ír és nem érdekel? Egy random X is lehetne, kezeld pont így.
2019. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!