Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kiszeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiszeretni egy lányból? Többi lent .

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon ismerek 5éve. Ez idő alatt csak találkozgattunk és randizgattunk . Egy két csók elcsattant de semmi többről nem volt szó.

Na szóval idén lessz 2éve hogy összeköltöztünk. Ez idő alatt lett egy 3hónapos kis babánk de sajnos mi külön váltunk egymástól és a kisgyermek az édes anyjánál maradt.Nem régen közölte velem a volt feleségem(barátnőm) hogy ő már nem szeret engem és ha le szaladok akkor csak a gyerek miatt és csak őt nézzem(már mint a kisbabánkat.) Viszont én erre képtelen vagyok mert a lányt nagyon szeretem nem birom elengedni őt és már másokal irogat hogy találkozzunk meg ilyesmiket. Miközben én rá se birok nézni más nöre férfi létemre annyira szeretrm .

Tehát a kérdésem az lenne igazából ilyen esetben mit kellene tennem ?

Hogy menjek oda napi vagy legalább heti szintem 2-3alkalommal a gyerekhez ha közben azon vagyok hogy felejtsem ell őt ??

Hogyan lépjek ki ebböl ? Hogyan szeresek ki belöle ?



A válaszokat elöre is köszőnöm !


2019. szept. 25. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tini párkapcsolatok rovatun... áh, le se írom.
2019. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragugy én most irok ide elsőnek ki kérdést nem tudtam hogy pontosan melyik kategória lehetett. Egyébként a volt barátnőm 22éves én pedig 26vagyok.
2019. szept. 25. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Lényegtelen ki hány éves ebben a történetben is, attól még tini kategória a viselkedésetek végett! Gyereknek gyerek nem való! Itt is pont ezt bizonyítja! Felelőtlenség! Szegény gyerek!
2019. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nehéz lett volna védekezni..
2019. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De akkor valójában miért én vagyok a gyerekes amikor ő engem tönkre tett lelkileg ? Egyik napról a másikra közölte velem hogy semmit nem jelentek neki mert nem szeret már engem ! Meglepett és se szó se beszéd fogta magát és határozottan elvitte a kisgyereket magával. Rá egy hétre talán meg másokal irogat és találkozik. Akkor most én mihez kezdjek ? Hogy dzeresek ki egy olyan nőböl akivel 2évig joban rosszban együtt éltem és még egy gyerek is lett ???
2019. szept. 26. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!