Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor hova tűnik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor hova tűnik?

Figyelt kérdés

Hosszú napok, de van amikor már egy hét is elmúlik úgy, hogy a barátnőmet sehol nem lehet elérni. Semmilyen internetes platformon. És nem is hogy a telefont nem veszi fel, de napok hosszára ki is szokott lenni kapcsolva a telefonja, pedig neki tulajdonképpen elengedhetetlen a telefon a munkájához és mikor találkozunk, akkor is mindig nyomkodja. Ő mindig azzal szokta "indokolni", hogy csak elfelejt felnézni Facebookra és lemerül a telefon.


Valamilyen racionális magyarázat erre?


2019. szept. 25. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem van valakije vagy pedig nincs rád ideje, se kedve, vagyis csak unaloműzőnek használ.
2019. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy a te barátnőd, nem pedig valaki másé?
2019. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most már én is ezt kérdezem..
2019. szept. 25. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Az még hihető, hogy a barátnőd nem megy fel rendszeresen a Facebookra, de ha számkijelzéssel hívod vagy SMS-t küldesz neki és nem reagál pár órán belül, az szinte biztosan azt jelenti, hogy tartósan olyan környezetben van, ahol nem akarja, hogy mások tudjanak a te létezésedről, vagy azt nem akarja, hogy te megtudd, éppen mit csinál, hol van. Magyarul kettős életet él. Vagy van másik férfi is az életében, vagy olyan dolgot művel, amit titkol előled. A "kikapcsolt telefon" pedig valószínűleg azt jelenti, hogy két SIM kártyája van, azokat cserélgeti aszerint, hogy éppen melyik életét éli a kettő közül. A telefonja persze be van kapcsolva, csak éppen ahhoz a telefonszámhoz való SIM kártya van belőle kivéve, amit te ismersz.
2019. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is elengedhetetlen a telefon a munkámhoz. Elvileg még éjszakára se kapcsolhatnám ki.

Ennek ellenére időnként annyira besokallok pont emiatt, hogy megteremtem a telefonmentes környezetet magamnak és napokra eltűnök. És netfüggő vagyok, pont ezért nincs okostelefonom. A géphez ritkábban jutok, de akkor ott is ragadok. Drasztikus megvonást kell csinálnom ahhoz, hogy élni tudjak. Ez azt jelenti, ha egy percre gép elé jutok, akkor abból garantáltan 3 óra lesz. Azt még meg tudom állni, hogy ne kapcsoljam be, de ha egyszer bekapcsoltam a gépet...Ezért vagyok kénytelen teljesen eltűnni.

Viszont ha erre rákérdezne valaki, simán megmondanám. A barátnőd indoklása furcsa.

2019. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Az esetedről valahogy ez ugrik be :D


[link]

2019. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, hogy a barátnőd hova tűnik, mi honnan tudjuk? :D Sanszos, hogy más alatt kéne keresned.
2019. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!