Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti fantáziáltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti fantáziáltatok már az apátokról?

Figyelt kérdés
Tudom kissé abszurd kérdés, de azért elgondolkoztam azon, hogy fiatal lányok néha férfiként és nem apaként néznek rájuk. Ha volt ilyen mikor és milyen gondolatok cikáztak a fejetekben?

2019. szept. 19. 04:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem abszurd, hanem beteg.

Jó a kapcsolatom apámmal. De csak apámként tekintek rá.

Objektíven nézve azt se értem, hogy anyám mit eszik rajta, mert nem egy jóképű férfi. Tipikus kicsit pocakos, kicsit kopaszodó, kicsit elkényelmesedett ötvenes. Arcra se egy George Clooney, és fiatalon se volt az.

Inkább az van, hogy sok pasit hasonlítok hozzá, hogy ugyanazok a belső értékek bennük mennyire vannak meg? Azt ugyanis nagyon is jól látom, hogy anyám miért ment hozzá, és miért szeretik egymást ennyi év után is. Ez pedig a belső.

Sajnos eddig nem igazán találkoztam olyannal semmilyen korosztályból, aki fel tudja venni vele a versenyt.

2019. szept. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha az életben.
2019. szept. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Kettő hasonló lánnyal találkoztam. Vagy is, mindkettőnél szülők váltak és apa, jóval fiatalabb nőt vett feleségül.

Nem az apjukról, hanem arról fantáziáltak, mit tud az apjuk korabeli férfi. Elmondásuk szerint, ezért jöttek velem össze, mivel én az apjuk korosztálya vagyok. Csonka családban felnövő lányoknál tapasztaltam már érdekes gondolatokat.

2019. szept. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább belső tulajdonságok tekintetében ideál apám. Viszont eszembe sem jutott még fantáziálgatni róla, elég beteg dolog lenne.
2019. szept. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Kezeltesd magad
2019. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Az már beteges.A kicsi lányok szoktak olyant mondani,hogy ha felnőnek az apjukhoz mennek feleségül.
2019. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Bár én pasi vagyok, de egy fiatalabb csajjal egy apucis szerepjátékra vevő lennék :D :D Esetleg hugica :D


Mielőtt bárki leszólna, se gyerekem, se húgom nincs, így nem kell miért kezeltetni :)

2019. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!