Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, és nők! Ti lefeküdnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zzoli23 kérdése:

Lányok, és nők! Ti lefeküdnétekegy pasival aki jóképű, sportos a pénisz mérete kicsi: 13/3.5! (Elég lenne nektek? )

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Lefeküdnék vele,de az nem biztos,hogy jó is lenne...
2010. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hátt gondolom amikor megismerkedsz vele, akkor nem közlöd vele a dolgot :) Mikor meg arra kerülne sor, akkor meg tedd a dolgod, ha jól használod akkor elég. Ha nem akkor akármekkorával csinálhatod, akkor sem lesz jó.

Úgyhogy a kérdésre válaszolva, igen lefeküdnék =P

2010. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, mivel nem a méret a lényeg. Vannak annál fontosabb dolgok is. :)
2010. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nekem kevés volt az előző után
2010. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen lefeküdnék vele. Ha tényleg szeretném akkor nem hiszem, hogy egy ilyen "apróság" miatt nem működne a kapcsolat. Egyébként tévhit, hogy a nők a nagy szerszámokra buknak, sokkal jobb szerintem a kisebb de ügyesebb:))
2010. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze a lóé már nagy lenne lehet
2010. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg a nagyobb jobb.
2010. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal vonzóbbnak látom a kicsit, mint az ordenáré nagy darabokat. Már ránézésre is. De a lényeg, hogy az első barátomnak nagyon nagy volt, és borzasztóan fájt vele a szex, és csak akkor jöttem rá, hogy mi a gond, amikor a második barátommal nem fájt, mert az övé jóval kisebb volt. Imádom, hogy beleülhetek anélkül, hogy felordítanék a fájdalomtól. Tövig bennem van, és így olyan érzés, hogy semmi nem választhat el minket egymástól, még 2 cm se. Ha 1 mm-el hosszabb lenne neki, már nem lenne ilyen tökéletes.

De én egy elég törékeny testalkatú lány vagyok, lehet hogy másnak más a jó.

2010. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!